Lick. Stage Dive

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Pierwsza część serii Stage Dive
Kiedy serce gra jak struna szarpnięta miłością...
Wyobraź sobie, że po hucznej imprezie w Las Vegas, na potężnym kacu, budzisz się obok gorącego, wytatuowanego mężczyzny, a na palcu dostrzegasz pierścionek z wielkim diamentem. tak właśnie czuła się Evelyn Thomas, która tamtej nocy obchodziła swoje dwudzieste pierwsze urodziny. Nie pamiętała z nich zupełnie nic, w przeciwieństwie do leżącego obok niej rockmana, który pamiętał każdy detal...
Evelyn wkrótce poznała całą prawdę. Ubiegłego wieczoru została żoną Davida - utalentowanego idola, autora hitów i głównego gitarzysty kapeli rockowej Stage Dive. Po pierwszym szoku postanowiła wyplątać się z tego dziwnego małżeństwa. Już wkrótce okazało się jednak, że chemia między nimi jest zbyt silna, aby po prostu się rozstać. Mimo że oboje pochodzili z różnych światów, zaczęli odnajdywać coraz więcej łączących ich spraw. Postanowili zawalczyć o siebie i dla siebie, choć zdawali sobie sprawę, że będzie to od nich wymagać poświęcenia. Małżeństwo z gwiazdą rocka nie może być nudne!
Oto książka, w której brzmienia gitary przechodzą w zmysłową melodię miłości. To opowieść o rozstaniach i powrotach, o bolesnych tajemnicach z przeszłości, nadziei i odwadze, która każe zaryzykować wszystko, by spełnić marzenia. Znajdziesz tu cząstkę własnej historii, w niesamowitym klimacie rocka!


Nadciąga prawdziwa rockowa rewolucja!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 stycznia 2021
  • ISBN: 978-83-283-7694-6
  • Lektor: Urszula Gryczewska
  • Wydawca: Editio
Kylie Scott "Lick. Stage Dive" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Wioleta Kubala
17 marca

On – gitarzysta rockowego zespołu. Nie musi nawet mieć przy sobie gitary aby dziewczyny rozpływały się na jego widok. Ona – spokojna studentka, która ma plan na całe życie. Razem tworzą bardzo zgrany zespół. W tej powieści «zagrało» chyba wszystko. Ciekawie skonstruowane postacie bohaterów, świetny pomysł na fabułę oraz sprawnie poprowadzona akcja. Książka wciąga już od pierwszych stron. «Lick» to świetny, gorący romans, który rozpala do czerwoności i sprawia, że chcemy więcej. Jeżeli cała seria będzie tak udana to już zostaję jej wielką fanką :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę