Posłuchajki. Księga bajek polskichAudio

Z serii: Posłuchajki
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

30 najbardziej znanych legend i baśni polskich, wprowadzą najmłodszych w cudowny świat, z którego wyłania się polska historia i tradycja. Każde dziecko z pewnością z zapartym tchem posłucha opowieści o losach niezwykłych bohaterów. Książka w interpretacji znakomitego polskiego aktora – Wojciecha Malajkata.

Seria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Dzięki niej dzieci przeniosą się w cudowny świat bajek i opowieści.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 06 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788327105233
  • Lektor: Wojciech Malajkat
  • Wydawca: Papilon
Krzysztof Siejnicki "Posłuchajki. Księga bajek polskich" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Książka należy do serii
«Posłuchajki»
Posłuchajki. 12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach dla dzieci
Posłuchajki. Moje ulubione dobranocki
Posłuchajki. Wielka księga baśni rosyjskich
-5%

Razem z córką spędzamy dużo czasu czytając wspólnie książki lub słuchając audiobooków. Tym bardziej doceniam ten cudowny czas gdy książka, którą czytamy/słuchamy wciąga także mnie. «Księga bajek polskich» to rewelacyjna propozycja na takie okazje, najpiękniejsze polskie legendy oraz baśnie przedstawione przystępnym językiem, które są ciekawe i dla dzieci i dla dorosłych. W tym przypadku odsłuchiwałyśmy rewelacyjnej interpretacji aktorskiej. Przyjemnie się słuchało, na pewno sięgniemy także po inne Posłuchajki:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę