Sprzedawca

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Sprzedawca
E-book
34,99 
Szczegóły
Opis książki

Prestiżowa praca, wystawne życie, przygodny seks, narkotyki, pieniądze, władza. To warszawska codzienność Kacpra Bergera – błyskotliwego i chorobliwie ambitnego młodego milionera, konsekwentnie wykuwającego swoją drogę w biznesie. Jednak Berger to nie tylko pędzący przez życie człowiek sukcesu. To także hedonistyczny psychopata, który czerpie przyjemność z dręczenia i wykorzystywania kobiet.

Urodzony sprzedawca i cyniczny manipulant, dla którego liczy się tylko jedno – zwyciężanie. Bez względu na koszty, bez względu na to, ile osób trzeba zgnieść po drodze.

W perfekcyjnie zaprojektowanym życiu Bergera zaczynają się pojawiać rysy, kiedy na trop jego zbrodni trafia dwoje policjantów z Komendy Stołecznej Policji – doświadczona komisarz Maria Falk i starszy aspirant Oleg Gusiew.

Ta książka nie jest typowym kryminałem. To wykorzystująca kryminalną oś fabularną opowieść o wynaturzonej stronie dużego polskiego biznesu. Momentami prześmiewcza i zabawna, momentami przerażająca. Pokazująca przykre konsekwencje przerośniętego ego, nieracjonalnych ambicji, braku etyki w biznesie i życiu. A także szkodliwej wiary w to, że pieniądze, kontakty i pozycja zawodowa gwarantują górnym kilku procentom społeczeństwa większe prawa niż przeciętnej większości.

Krzysztof Domaradzki czerpie garściami ze swojego doświadczenia z pracy w „Forbesie”, największym magazynie ekonomicznym w Polsce, oraz setek rozmów przeprowadzonych z topowymi przedsiębiorcami. Sprzedawca demaskuje warszawskie elity i pokazuje, co tak naprawdę dzieje się w najdroższych apartamentach stolicy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 lipca 2020
Krzysztof Domaradzki "Sprzedawca" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Sprzedawca
E-book
34,99 
Faustyna Stokowska
27 października 2020

„Sprzedawca” Domaradzkiego to thriller, którego akcja osadzona jest w kręgach polskiego biznesu. Aż trudno uwierzyć w niektóre historie, które przytacza autor. Główny bohater Kacper Berger, to typ człowieka prowadzącego dostatnie życie, będący jednocześnie jednym z najbardziej cynicznych, bezdusznych i pewnych siebie manipulantów. Psychopata obdarzony przez wielu ludzi wieloma pożądanymi cechami. Pławiący się w luksusach ambitny biznesmen. Jedna z tych pozycji, która zwodzi przez całą lekturę by na końcu zafundować fabularnego twista. „Sprzedawca” to najlepsza książka kryminalna napisana oczami mordercy, jaką kiedykolwiek czytałam. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę