Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Masz problem? Rozpraw się z nim - raz a dobrze
Oto książka, która nauczy Cię skutecznego rozwiązywania problemów. Mamy na myśli szeroko rozumiane problemy, jakie występują w procesach realizowanych w organizacjach produkcyjnych, usługowych, administracyjnych - właściwie wszystkich. W codzienności organizacji biznesowych takimi problemami mogą być reklamacje klientów, niska wydajność pracowników, wysokie koszty jakości, nieefektywna komunikacja, niezadowalająca praca maszyn i urządzeń, niespełnienie celów stawianych przez zarząd firmy czy jej szefów. Źródeł problemów może być wiele, ich rozwiązywanie jednak powinno bazować na jednej, efektywnej, systemowej metodzie.
Autor poradnika odwołuje się do rozwiązania 8D, mającego na celu prawidłowe zidentyfikowanie przyczyny problemu i zaaplikowanie takich działań, które pozwolą zapobiec jego ponownemu pojawieniu się. Krzysztof Dobrowolski przyjmuje 8D jako punkt wyjścia i na tej bazie buduje własne podejście do tematu. Proponuje metody pracy, które można praktycznie wykorzystać do tego, by zrealizować poszczególne kroki 8D w swojej organizacji: Wskazuje, jak identyfikować i opisywać problemy

 Uczy doboru zespołów adekwatnych do rozwiązania danego problemu

 Podpowiada, jak podzielić problemy na pilne i niepilne

 Daje narzędzia do pracy nad problemami

 Pokazuje, jak rozprawić się z danym problemem - raz na zawsze

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 sierpnia 2021
  • ISBN: 978-83-283-8529-0
  • Lektor: Artur Bocheński
  • Wydawca: Onepress
Krzysztof Dobrowolski "Problem Solving jest dla ludzi. Skuteczne rozwiązywanie problemów w każdym biznesie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę