Otchłań

Tekst
Z serii: Cykl Pendorum #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Otchłań
Otchłań
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 14,99  11,99 
Otchłań
Audiobook
Czyta Anna Ryźlak
9,99 
Szczegóły
Opis książki

Cykl Pendorum to epicka opowieść spod znaku miecza z domieszką magii. To historia o dorastaniu, mierzeniu się z przeciwnościami losu oraz własnym, trudnym przeznaczeniem, gdzie niekoniecznie jest się wybrańcem, a nosi znamiona przekleństwa. Poznajcie niemą niewolnicę – gladiatrix Anreę i jej historię pełną walki, namiętności oraz czysto ludzkich pragnień w zmilitaryzowanym świecie kontynentu Pendorum.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7859-948-7
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Krzysztof Bonk "Otchłań" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Otchłań
Audiobook
Czyta Anna Ryźlak
9,99 
Książka należy do serii
«Cykl Pendorum»
Biramond
Nail
Nelorum
-5%
Magdalena Rajewska
10 lipca 2020

Kolejna, rewelacyjna część cyklu Pendorum napisanego przez Krzysztofa Bonka. Dalsze losy niemej niewolnicy Anrei, czyli dziewczyny, która w pierwszej części zwyciężyła potwora, choć nic nie wskazywało, że jej się to uda. Zdolna do niesamowitych poświęceń kobieta, która wiedzie pełne namiętności i walki życie. Historia niewolnicy wciągnęła mnie bez reszty już w pierwszym tomie i tym razem nie było inaczej. Pełna akcji fabuła, przepełniona barwnymi postaciami, magią i niesamowitymi zdarzeniami oraz pobudzające wyobraźnię opisy. Ciężko było mi się oderwać od czytania i z bólem przerzuciłam ostatnią stronę przy zakończeniu. Mam nadzieję, że będzie kolejna część. Polecam wszystkim fanom fantastyki.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę