Arena

Tekst
Z serii: Cykl Pendorum #1
Wejdź do magicznego świata Krzysztof Bonk za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Arena
Arena
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 19,99  15,99 
Audio
Arena
Audiobook
Czyta Anna Ryźlak
14,99  10,64 
Szczegóły
Opis książki

Cykl Pendorum to epicka opowieść spod znaku miecza z domieszką magii. To historia o dorastaniu, mierzeniu się z przeciwnościami losu oraz własnym, trudnym przeznaczeniem, gdzie niekoniecznie jest się wybrańcem, a nosi znamiona przekleństwa. Poznajcie niemą niewolnicę – gladiatrix Anreę i jej historię pełną walki, namiętności oraz czysto ludzkich pragnień w zmilitaryzowanym świecie kontynentu Pendorum.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7859-947-0
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Krzysztof Bonk "Arena" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Arena
Audiobook
Czyta Anna Ryźlak
14,99  10,64 
Książka należy do serii
«Cykl Pendorum»
Biramond
Nail
Nelorum
-5%
Paulina Goralska
10 lipca 2020

Książka Krzysztofa Bonka pt. «Arena» to opowieść o niemej, bezimiennej niewolnicy, która zostaje rzucona na arenę z potworem i cudem wygrywa potyczkę, która zdawała się z góry przesądzona. Od tej pory zostaje nazwana Władczynią Kontynentu, a jej losy radykalnie zmieniają się. Kobieta ma niezwykłe zdolności, które często stanowią dla niej przekleństwo. Krótka opowieść, czyta się bardzo szybko i przyjemnie, język jest nieco archaiczny ale nie zaburza przepływu czytania, przeciwnie – daje się bardziej wczuć w klimat. Dużo bitew i świetnie opisane relacje z walk. Jest to pierwsza część cyklu, zapowiada się dla mnie bardzo interesująco, na pewno sięgnę po kolejną część. Intrygująca, oryginalna opowieść. Polecam

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę