3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ameno I

Audio
Z serii: Ameno #1
Posłuchaj fragmentu
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Pierwsza część niezwykłej serii o podróżach w zaświaty!

O bogowie! Czy za sprawą energii piramid to właśnie oni odradzają się w egipskich zaświatach, gdzieś w gwiazdozbiorze Oriona, czy może to zaawansowana wirtualna gra, w której stawką jest samo przetrwanie? Faktem jest jedynie, że ósemka wybrańców budzi się w zupełnie nowej rzeczywistości i odtąd mnożą się pytania, na które nikt nie zna ostatecznej odpowiedzi. Zaś każdy z bohaterów będzie się musiał zmierzyć nie tylko z zagadkami, zewnętrznymi demonami, ale i mrokiem w sobie.

W rolach głównych występują: Egipcjanka archeolog Zahira, pan Takashi oraz pani Sakura jako japońska para z jakuzy, hinduska córka magnata sojowego Devi i jej krajan Kavi, żołnierz i kosmonauta kapitan Henen, jazydzka uciekinierka Nadia oraz dżihadysta Abdul.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 stycznia 2021
  • Czas trwania: 2 godz. 49 min 48 sek.
  • ISBN: 9788726761962
  • Lektor: Anna Ryźlak
  • Wydawca: Saga Egmont
Krzysztof Bonk "Ameno I" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Książka należy do serii
«Ameno»
Ameno I
Ameno II
Ameno III
-5%
Bożena Kilińska
28 czerwca 2021

Na pewno ,,Ameno I” to coś innego, fantastyka i trochę erotyki do przeczytania w jeden wieczór. Wydaje mi się, że najmocniejszą częścią powieści są jej bohaterowi – wszyscy bardzo ciekawi, wyraziści, stworzeni w przemyślany sposób. Fabuła jest nieco zagmatwana, a wydarzenia rozwijają się z zawrotną szybkością, ale to może dobrze. Nie ma w książce ciągnący się przez kilka stron nudnych opisów, czyta się szybko. Nie jest to może powieść absolutnie wybitna, ale na pewno warta dostrzeżenia przez nietuzinkowy pomysł na fabułę. Mi się podobała, ale polecam przeczytać (lub posłuchać), żeby wyrobić sobie własną opinię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę