Wieczorny seans

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Wieczorny seans
Wieczorny seans
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 49,98  39,98 
Wieczorny seans
Audio
Wieczorny seans
Audiobook
Czyta Artur Ziajkiewicz
29,99 
Szczegóły
Opis książki

Komisarz Konstanty Podbiał wyjaśnia sprawę morderstwa dyrektora jednej z korporacji w Warszawie. Jednocześnie sam mierzy się z problemami w życiu prywatnym. Portale plotkarskie rozpisują się na temat jego rozstania z żoną. Popularna aktorka odeszła od oficera, a na domiar złego na planie serialu, w którym gra dochodzi do makabrycznego odkrycia. Czy wszystkie wydarzenia mogą być ze sobą powiązane? Aby znaleźć rozwiązanie, należy cofnąć się do złotych lat małych kin. Co przyniesie podróż do nieodległej przeszłości? Zapraszamy na wieczorny seans…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 23 grudnia 2020
Krzysztof Beśka "Wieczorny seans" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Wieczorny seans
Audiobook
Czyta Artur Ziajkiewicz
29,99 
Franciszka Winarska
07 lutego 2021

Uwielbiam tę powieść! Krzysztof Beśka spisał się na medal! „Wieczorny seans” to pełna akcji, gorzkiego humoru i wyrazistych bohaterów powieść kryminalna, w której zgrabna intryga przeplata się z cyniczno-realistycznymi spostrzeżeniami dotyczącymi współczesnego świata, życia, ludzi, wartości. Fabułę dodatkowo uatrakcyjniają przewijające się postaci, będące prawdziwą wizytówką wielkiego miasta. Polecam z całego serca!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę