3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Przepustka do piekła

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Sierpień 1944 roku w Warszawie to nie tylko czas walki, ale też załatwiania starych porachunków… Nietrudno dziś odpowiedzieć na pytanie, co można było robić w Warszawie w sierpniu 1944 roku. Podczas gdy jedni podjęli nierówną walkę, inni starali się za wszelką cenę przeżyć. Znaleźli się jednak i tacy, którzy ten szczególny moment w historii wykorzystali, by szybko się wzbogacić, a przy okazji wyrównać stare rachunki. Takiej książki o Powstaniu Warszawskim chyba jeszcze nie napisano.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Krzysztof Beśka "Przepustka do piekła" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Autoportret z samowarem»
Rikszą do nieba
Spowiedź w fotoplastikonie
Przepustka do piekła
-5%
Nadzieja Marszalek
05 lutego 2021

Bardzo wciągająca i klimatyczna książka. «Przepustka do piekła» traktuje o Powstaniu Warszawskim, ale z zupełnie innej strony. Czy tak było naprawdę ? Wiem tylko jedno, że tak rzeczywiście być mogło… Sporo się dzieje w tej książce. Niezwykle wartka akcja, co chwilę zmieniający się bieg wydarzeń, oraz brawurowe poczynania głównego bohatera to cechy pozwalające zakwalifikować mi «Przepustkę do piekła» do gatunku powieści sensacyjno-przygodowej. Bardzo mi się spodobała, bardzo polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę