3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Pozdrowienia z Londynu

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Pozdrowienia z Londynu
Tekst
Pozdrowienia z Londynu
E-book
24,99 
Szczegóły
Opis książki

Prywatny detektyw Stanisław Berg ponownie staje przed zadaniem rozwikłania tajemniczej zagadki. Tym razem łódzką społecznością z końca XIX wieku wstrząsa bestialska zbrodnia. Ofiarami bezwzględnego mordercy padły dwie młode kobiety. Ich ciała zostały makabrycznie okaleczone. Policja, która początkowo zajmowała się sprawą, zawiesza swoje działania. Całą energię angażuje w kontrolę robotniczych strajków, które zaczynają wybuchać w całym mieście. Młody detektyw przejmuje sprawę, a trop prowadzi go do stolicy Anglii. Czy wyprawa do Londynu pozwoli na złapanie zabójcy kobiet?

„Pozdrowienia z Londynu" to drugi tom z kryminalnego cyklu o Stanisławie Bergu. Pierwszy raz czytelnicy mieli okazję spotkać młodego detektywa w powieści „Trzeci bieg Styksu". Ostatni, trzeci tom serii nosi tytuł „Dolina popiołów".

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 29 grudnia 2020
  • ISBN: 9788726628654
  • Lektor: Artur Ziajkiewicz
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Krzysztof Beśka "Pozdrowienia z Londynu" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Pozdrowienia z Londynu
E-book
24,99 
Książka należy do serii
«Detektyw Stanisław Berg»
Trzeci brzeg Styksu
Amber Gold
Duchy rzeki Pregel
-5%
Rozalia Rokosz
05 lutego 2021

Miastem wstrząsa seria makabrycznych zbrodni – mieszkańcy (i czytelnik;) czekają na bohatera. Przecież skoro jest zbrodnia, powinien być i detektyw. Tylko gdzie jest Stanisław Berg? I dlaczego nie na posterunku, nie w gotowości?! To pytanie zadają sobie również jego przyjaciele, nie trzeba więc długo czekać, by wyruszyli na poszukiwania. Mocno trzymająca w napięciu książka! Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę