Wyjdź za mnie, kochanieTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Wyjdź za mnie, kochanie
Wyjdź za mnie, kochanie
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,80  51,04 
Wyjdź za mnie, kochanie
Audio
Wyjdź za mnie, kochanie
Audiobook
Czyta Aleksandra Dzierżawska
33,90 
Szczegóły
Opis książki

Wyjdź za mnie, kochanie

Niełatwo postawić w życiu na miłość. Zaryzykować wszystkim. Ale czy to nie jest jedyna sprawa, o którą naprawdę warto walczyć?

W domu państwa Darskich szykuje się ślub marzeń. Najpiękniejsza sukienka, najdłuższy welon, dekoracje sprowadzane aż z Mediolanu oraz orkiestra z najwyższej półki. Apolonia Darska zamierza prześcignąć świat w stworzeniu dla swojej ukochanej wnuczki Mariki idealnego wesela. Ma jednak wrażenie, że nikt nie docenia jej starań.

Myli się. Doświadczony złodziej, dla którego napad na jej dom będzie ostatnim spektakularnym skokiem życia, podsłuchuje ją i, owszem, bardzo ceni. Dosłownie i w przenośni.

Przyszła teściowa Mariki ma swoje podejrzenia, dwa razy narzeczony uciekł jej sprzed ołtarza i nie zamierza dopuścić do tego, by w czasie ślubu jej syna cokolwiek poszło nie tak. Pilnuje młodych na każdym kroku. Podobnie jak reszta starszego pokolenia. Wszystko wydaje się pod kontrolą.

Do czasu, gdy w najmniej odpowiednim momencie pojawi się miłość.

Zabawne perypetie i nieoczekiwane zwroty akcji doprowadzą bohaterów do zaskakujących wniosków.

To powieść, w której wiele jest ślubnych sukien, emocji i dobrego humoru.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 września 2020
  • ISBN: 9788381774956
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Krystyna Mirek "Wyjdź za mnie, kochanie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Wyjdź za mnie, kochanie
Audiobook
Czyta Aleksandra Dzierżawska
33,90 
Otylia Brzyska
12 listopada 2020

"Wyjdź za mnie, kochanie" okazała się dla mnie niezłym zaskoczeniem. Spodziewałam się po prostu romansu, ot, nic specjalnego. Opis nie wskazywał na żadną, niezwykłą lekturę. Na szczęście pomyliłam się, a książka Krystyny Mirek rozbawiła mnie do łez i wciągnęła na dobrych parę godzin. Konstrukcja wątku głównego jest prosta – przygotowania do ślubu. Jednak doczekanie tego wielkiego dnia, z całym pasmem przygotowań i przeszkód po drodze nie będzie już wcale takie proste! Oczywiście para młoda może zawsze liczyć na pomoc rodzinki, która bardzo chce pomóc:) Gorąco polecam wam te pozycje na poprawę humoru.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę