Szczęście all inclusive

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Piękna grecka wyspa skąpana w południowym słońcu, gaje oliwne, plaże, luksusowy hotel i galeria interesujących bohaterów.

Beata, która musi przewartościować swoje życie i uwolnić się z toksycznego związku, Jakub, któremu piękna figura i pozycja zawodowa narzeczonej przesłoniła własne pragnienia, dynamiczna Agnieszka, która czerpie z życia pełną garścią ale zapomina o najważniejszym, i nieludzko przystojny Grek, Kostas, właściciel gaju oliwnego.

Wszyscy spotykają się w luksusowym hotelu w samym środku upalnego lata. Ciąg wydarzeń sprawi, że dla każdego z nich greckie wakacje okażą się przełomowe. Bo szczęście przychodzi znienacka, zaskakuje i obezwładnia jak piękne krajobrazy słonecznej wyspy. Szczególnie szczęście all inclusive.

Lekka, wakacyjna opowieść o wartkiej akcji i ciepłym przesłaniu, skąpana w południowym słońcu uroczej, greckiej wyspy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 lipca 2019
Krystyna Mirek "Szczęście all inclusive" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Angela Burek
29 maja 2020

"Książka idealna na wakacje, nawet jeśli spędzisz je w domu, na balkonie :D „Szczęście all inclusive” to historia pewnej młodej damy, dość zagubionej w życiu. Dla wszystkich bohaterów tej powieści piękna Grecja staje się miejscem, gdzie przeglądają na oczy i dostrzegają, to co jest najważniejsze w życiu..

Książka urzekła mnie swoim ciepłem i wspaniałymi opisami greckiej wyspy oraz gajów oliwnych :)czytając marzysz o tym, żeby się tam znaleźć… :) Polecam serdecznie! Super lektura"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę