Niespodzianki losuTekst

Z serii: Jabłoniowy sad #4
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

WIELKI POWRÓT DO JABŁONIOWEGO SADU!

 Julia, młoda pani weterynarz, urodziła dwie córeczki. Bliźniaczki. I nie jest jej łatwo z rozpędzonego życia zawodowego nagle przestawić się na zupełnie inny tor. Wydaje się mieć wszystko, a jednak nosi w sobie ukrytą tajemnicę. Maryla, najstarsza z sióstr Zagórskich, przeprowadziła się do rodziców. Powoli przejmuje obowiązki mamy, ale wciąż coś ją zaskakuje. Zwłaszcza nagłe pojawienie się zupełnie obcej kobiety, którą ojciec któregoś dnia przyprowadza na kolację. Kim jest tajemnicza Weronika? Dlaczego Jan Zagórski tak mocno angażuje się w jej sprawy? Czy to jego córka? To wydaje się kompletnie nieprawdopodobne. A jednak coś jest na rzeczy. 


W JABŁONIOWYM SADZIE NADESZŁA KOLEJNA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI WIOSNA. MIESZKAŃCY DOMU Z DREWNIANYM GANKIEM SPEŁNILI JUŻ WIELE ZE SWOICH MARZEŃ. W TYM JEDNO NAJWIĘKSZE SENIORA RODU, BY WSZYSTKIE JEGO CÓRKI BYŁY SZCZĘŚLIWE. CZY UDA SIĘ TEN STAN ZACHOWAĆ NA DŁUŻEJ? ŻYCIE NIESIE ZE SOBĄ WIELE NIESPODZIANEK.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 19 maja 2021
Krystyna Mirek "Niespodzianki losu" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Jabłoniowy sad»
Rodzinne sekrety
Spełnione marzenia
Niespodzianki losu
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę