Miłość z błękitnego nieba

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Miłość z błękitnego nieba
Miłość z błękitnego nieba
E-book
27,90 
Szczegóły
Opis książki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Walentynkowy Kraków to dla wielu zakochanych jedno z najbardziej romantycznych miejsc na ziemi. Tu właśnie przybywa Angelika, która ma do podpisania najważniejszy kontrakt w karierze. Nie zawaha się przed niczym, byle tylko osiągnąć cel. Dla niej Kraków to miasto, z którego kiedyś uciekła i nie zamierza wracać do niełatwych wspomnień. Jest skoncentrowana na pracy i nie pozwala sobie na żadne sentymenty.

Po drugiej stronie barykady stoi właściciel prężnie rozwijającej się firmy, prywatnie niepoprawny kobieciarz, choć z zasadami. On też chce podpisać ten kontrakt, ale na swoich warunkach. I również nie ma oporów, by korzystać ze wszelkich sposobów, które mogą do tego doprowadzić.

Co się stanie w mroźną walentynkową noc? Kto zwycięży w biznesowych negocjacjach i w jaki sposób zakończy się próba osiągnięcia niemożliwego kompromisu? Z pozoru niewinny splot wydarzeń sprawi, że życie wielu osób zmieni się bardzo mocno.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 09 czerwca 2020
  • ISBN: 9788381640992
  • Lektor: Olga Bończyk
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Krystyna Mirek "Miłość z błękitnego nieba" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Miłość z błękitnego nieba
E-book
27,90 
Mirosława Wojciechowska
03 listopada 2020

"Angelika to młoda kobieta, która mieszka w Krakowie, a pracuje w Monachium. Dość wcześnie musiała stanąć na nogi i poradzić sobie z dotychczasowymi problemami. Przeżyła w swoim domu wiele przykrych chwil i wspomnień, dlatego postanawia żyć na własną rękę. Daniel to młody mężczyzna, pracowity, pewny siebie, idealny… akurat los chciał, że oboje spotykają się w tym samym momencie, w kontaktach służbowych. Oboje akurat muszą podpisać ten sam, ważny kontrakt. I to właśnie sprawia, że zaczynają się do siebie zbliżać....

Jeśli szukacie lekkiej i nietypowej historii o miłości, to serdecznie polecam Wam «„Miłość z błękitnego nieba“». Bardzo mi się spodobała."

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę