Inni mają lepiej

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Inni mają lepiej
Inni mają lepiej
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,80  51,04 
Inni mają lepiej
Tekst
Inni mają lepiej
E-book
29,90 
Szczegóły
Inni mają lepiej
Audio
Inni mają lepiej
Audiobook
Czyta Aleksandra Dzierżawska
33,90 
Szczegóły
Opis książki

Życie nie zawsze układa się tak, jak byśmy chcieli. Bywa skomplikowane, zwłaszcza gdy wyobraźnia zaczyna pracować na naszą niekorzyść.

Historia Zuzy, Natalii i Jagody to opowieść o tym, jak bardzo możemy się mylić w ocenie życia innych ludzi i swoich problemów. A także o miłości, ukrytych pragnieniach, drugich szansach i kobiecej przyjaźni, która daje siłę, by uwierzyć, że szczęście może być wyborem, nie przypadkiem.

Inni mają lepiej to idealna lektura dla tych, którym wydaje się, że życie sąsiadów, znajomych, wszystkich bliskich i dalekich „innych” jest bardziej kolorowe i dla tych, którzy potrzebują zachęty, by ruszyć z miejsca.

Warto przyjrzeć się historiom bohaterek, by na co dzień nie ulegać iluzjom, a walczyć o to, co jest dla nas naprawdę ważne.

Krystyna Mirek – jest autorką powieści obyczajowych, które czytelniczki kochają za wartką akcję, ciepły humor i życiowe obserwacje.

Napisała już ponad dwadzieścia powieści, które ciesząsię niesłabnącym powodzeniem i zdobywają listy bestsellerów. Pisanie było jej pasją, stało się także zawodem i sposobem na realizację marzeń.

Z wykształcenia jest polonistką wiele lat pracowała w szkole. Prywatnie żona i mama czwórki dzieci.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 maja 2020
  • ISBN: 9788381774604
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Krystyna Mirek "Inni mają lepiej" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Inni mają lepiej
Audiobook
Czyta Aleksandra Dzierżawska
33,90 
Daria Szablewska
02 listopada 2020

"Świetna, przepełniona optymizmem powieść. Idealna na jesienne wieczory. Dawno nie czytałam tak szczerze pozytywnej historii o przyjaźni :) Krystyna Mirek opowiada historię trzech kobiet, które poznały się za sprawą swoich dzieci.

Zuza samotnie wychowuje córeczkę i opiekuje się swoim ojcem, Jagoda tworzy szczęśliwy związek i jest kobietą sukcesu, a Natalia musi stawić czoła byłej partnerce swojego męża i jego synowi. Kobiety tak różne od siebie, w tak odmiennych sytuacjach rodzinnych, życiowych i zawodowych, a jednak mogą na siebie liczyć. Z całego serca polecam fankom takich obyczajówek :)"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę