Prawdziwe kolory

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

"Prawdziwe kolory" to skłaniająca do refleksji, poruszająca powieść Kristin Hannah, autorki bestsellerów z listy «New York Timesa». W charakterystycznym lekkim stylu tworząc niezapomniane postaci, opowiada historię trzech sióstr, których dotychczasowy stabilny świat rozpada się na kawałki z powodu zazdrości, zdrady i nieoczekiwanych namiętności, które przynosi życie.

Siostry Grey zawsze sobie bliskie, po śmierci matki zjednoczyły się jeszcze bardziej, stając najbliższymi przyjaciółkami. Ich surowy ojciec, pełen pretensji i wiecznej dezaprobaty, dba raczej o swoją reputację niż o własne dzieci. Dla Henry'ego Greya pozory są wszystkim; przez lata żąda, aby córki zważały na jego pozycję społeczną.

Winona, najstarsza, najbardziej łaknie ojcowskiej aprobaty. Mająca nadwagę i zatopiona w książkach, nigdy nie czująca się dobrze na rozległym końskim ranczu, należącym do jej rodziny od trzech pokoleń, ma świadomość, że nie posiada zalet, które byłyby cenne w oczach jej ojca. Pewnego dnia, będąc najlepszym prawnikiem w mieście, postanawia, udowodnić mu swoją wartość.

Aurora, średnia, jest prawdziwym rodzinnym rozjemcą, kładzie kres wszelkim sporom i stara się wszystkich uszczęśliwić, nawet wówczas, gdy skrywa własny bolesny sekret.

Vivi Ann to niekwestionowana rodzinna gwiazda. Uwielbianej przez wszystkich olśniewająco pięknej marzycielce o sercu otwartym jak rozpościerający się przed jej domem ocean, wszystko przychodzi z łatwością do chwili, gdy w miasteczku pojawia się nieznajomy…

W pewnym momencie wszystko się zmienia. Siostry Grey stają ze sobą w szranki w trudny do wyobrażenia sposób. Ich lojalność wystawiona zostaje na próbę, tajemnice ujawnione, a szokująca zbrodnia podzieli ich rodzinę i ukochane miasteczko.

Podwodny nurt to napisana wartko i z uczuciową wnikliwością niezapomniana opowieść o siostrach, rywalizacji, przebaczeniu, odkupieniu – a wreszcie o tym, co tworzy rodzinę.

KRISTIN HANNAH jest autorką ponad dwudziestu powieści, które trafiały na listę bestselerów «New York Timesa», między innymi «Słowika» oraz «Wielkiej samotności».

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 03 czerwca 2020
Kristin Hannah "Prawdziwe kolory" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Helena Kot
28 września 2020

Przepiękna historia, która doprowadziła mnie do płaczu. Absolutnie mnie wciągnęła i choć wszystkie poprzednie książki Kristin Hannah były dla mnie rewelacyjne, to ta naprawdę zrobiła na mnie mocne wrażenie. Historia trzech sióstr Grey, które już od wczesnych lat musiały radzić sobie na własną rękę, bowiem wychowywały się bez matki, pod skrzydłami chłodnego ojca. W wyniku tego faktu między dziewczynami wytworzyła się niesamowita, niepowtarzalna więź którą nie sposób zrównać z niczym. Z czystym sumieniem polecam tę książkę, jak i bestsellerowego «Słowika», który również jest jedną z lepszych książek autorki.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę