Odległe brzegi

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Odległe brzegi
Tekst
Odległe brzegi
E-book
36,50 
Szczegóły
Opis książki

Elisabeth i Jack mają za sobą dwadzieścia lat małżeństwa. Kiedy ich córki wyprowadzają się z domu, dociera do nich, że ich związek się wypalił – stał się konwencjonalny i pozbawiony miłości. Rozmyślania o niewykorzystanych szansach doprowadzają do separacji, która jednak nie przynosi im szczęścia.

Choć każde z nich odnosi sukcesy zawodowe, to oboje odkrywają, że bez siebie nie będą mogli być szczęśliwi. Czy uda się na nowo rozpalić namiętność i poczuć miłość?

Kristin Hannah, przypomina nam o najcenniejszych darach, jakie dostajemy od życia: przyjaciołach, rodzinie, a także sile potrzebnej do dokonywania potrzebnych zmian… i odwadze do przebaczania.

"Kristin Hannah w piękny sposób ukazuje kobietę na rozdrożu. Szokuje czytelników determinacją Elizabeth Shore, która stara się zrozumieć swoją przeszłość i odnaleźć szczęście. Jest w tej książce prawda życiowa i wspaniała nauka, a wszystko opowiedziane śmiało, szczerze i z dużym poczuciem humoru. Ta opowieść na pewno wam się spodoba." Adrianna Trigiani, autorka «Big Stone Gap».

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 sierpnia 2020
  • ISBN: 9788381397254
  • Tłumacz: Bożena Krzyżanowska
  • Lektor: Olga Bończyk
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Kristin Hannah "Odległe brzegi" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Odległe brzegi
E-book
36,50 
Bożena Staniszewska
29 października 2020

Moje pierwsze spotkanie z piórem tej autorki i od razu taki zachwyt! Piękna opowieść o tym, że czasami ludzie choć są razem, są bardziej samotni niż odległe brzegi. W długim stażem małżeństwie Elizabeth i Jacka nie dzieje się dobrze. Demony z przeszłości i nieprzepracowane traumy prowadzą do separacji kochanków. Czy zapomną o tym co ich łączyło i rozpoczną nowe życie osobno? Świetna powieść, którą przeczytałam jednym tchem. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę