3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Niepokorny mężczyzna

Tekst
Z serii: Dream Man
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Tessa O’Hara ustawiała właśnie świeżo upieczone babeczki na wystawie swojej cukierni, gdy zadźwięczał dzwonek przy drzwiach. Podniosła wzrok i ujrzała mężczyznę swoich marzeń. Nie minęła minuta, a on zaprosił ją na randkę. Zgodziła się bez wahania. Ale po czterech cudownych miesiącach Tess odkrywa, że jej ukochany to działający pod przykrywką detektyw z agencji antynarkotykowej, który bada powiązania jej byłego męża – narkotykowego bossa. Tess jest przekonana, że to koniec.

Ale agent Brock Lucas jest innego zdania. To człowiek z misją, oddany swojej pracy, spędził lata zajmując się światkiem przestępczym Denver, rozpracowywał najgorsze szumowiny. Jednak dopiero w czasie tych czterech miesięcy z Tess, która jest równie słodka jak jej babeczki, zaczyna naprawdę lubić swoją pracę. Podczas przesłuchania Brock dowiaduje się, że Tess skrywa przerażającą tajemnicę. Wtedy też postanawia, że pomoże jej walczyć z demonami przeszłości i będzie ją chronić.

Ta słodko-dzika para wspólnie stawi czoła wielu przeciwnościom, a los nie będzie ich oszczędzał: rodzinne problemy, śmiertelna choroba, a do tego nieustępliwy były mąż Tess i jędzowata była żona Brocka będą próbowali ich rozdzielić. Ale na tym nie koniec. Brock Lucas ma w sobie dzikość, nad którą w przeszłości nie zawsze umiał panować. Za błąd, który popełnił lata temu, przyjdzie zapłacić Tess.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-287-0874-7
  • Tłumacz: Anna Lisowska
  • Wydawca: Akurat
  • Spis treści
Kristen Ashley "Niepokorny mężczyzna" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Natasza Obremska
02 października 2020

Fantastyczny, ekscytujący romans, który wciągnął mnie na dobrych kilka godzin. Świetnie dobrani główni bohaterowie, iście dzika para! Bardzo podobało mi się także poruszanie przez autorkę tych poważniejszych wątków. Oboje skrywają tajemnice, oboje musze dać sobie szansę na walkę z demonami z przeszłości. Książka naprawdę warta przeczytania. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę