Żądanie miłości

Tekst
Z serii: Magdalene #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Josephine dziedziczy po ukochanej babci piękny dom i pokaźny majątek. Testament zawiera jeszcze jeden, kuriozalny zapis: staruszka zapisała wnuczkę Jake’owi – trzykrotnemu rozwodnikowi, właścicielowi nocnego klubu, samotnie wychowującemu trójkę dzieci. Jake zamierza przyjąć i zatrzymać zaskakujący spadek. Dlaczego starsza pani postanowiła połączyć dwoje zupełnie obcych sobie ludzi? Co kryje się w głębi duszy Josephine? Kim naprawdę jest Jake i co zamierza zrobić z nieoczekiwanym darem losu?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 03 lutego 2021
  • ISBN: 978-83-287-1583-7
  • Tłumacz: Agata Suchocka
  • Wydawca: Akurat
  • Spis treści
Kristen Ashley "Żądanie miłości" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Iga Czajka
29 marca

Kristen Ashley, to autorka, którą kojarzę z ogromnym poczuciem humoru. Jakie było moje zaskoczenie, gdy w „Żądaniu miłości” dostałam zupełnie co innego. Nową odsłonę. Historię dojrzalszą, pełną mądrości i rewelacyjną! Z jednej strony nie chciałam przerywać czytania, z drugiej nie chciałam kończyć. «Żądanie miłości» to opowieść o uczuciach, czasem skomplikowanych, niekiedy wprost przeciwnie, lecz równie intensywnych, autorka świetnie wplata do wątków pikantniejsze sceny, tak by były ich częścią, a nie jedynie jakimś wtrąceniem, nie mającym niż wspólnego z resztą powieści. Świetna lektura, polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę