Od pierwszego wejrzenia

Tekst
Z serii: Rock Chick
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Od pierwszego wejrzenia
Od pierwszego wejrzenia
Audiobook
Czyta Wiktoria Wolańska
Szczegóły
Opis książki

Roxanne Giselle Logan, zwana Roxie, miała prosty plan na dorosłe życie: szafa pełna markowych ciuchów i wysoki stołek w znanej korporacji, której korytarzami przechadzałaby się, wzbudzając zachwyt kolegów i zazdrość koleżanek. Niestety, dorosłość, w której obudziła się dziesięć lat po skończeniu college’u, wygląda zupełnie inaczej… Roxie ma wprawdzie buty od Manolo Blahnika i modne fatałaszki, ale nie zrobiła ani zawodowej kariery, ani nie podbiła serca milionera. Zamiast tego tkwi w nieudanym związku z drobnym krętaczem Billym Flynnem, który obiecał jej złote góry i rezydencję z bajki. Nie dość, że nie dotrzymał słowa, to jeszcze młotem rozwalił drzwi do loftu dziewczyny, gdy ta po raz setny usiłowała z nim zerwać.

Miarka się przebrała. Idąc za radą rodziny i przyjaciół Roxie próbuje się wyrwać z toksycznego związku. Pretekstem do ucieczki przed szemranym facetem staje się krucjata w poszukiwaniu wujka, który przed laty zerwał kontakty z rodziną. Roxie postanawia upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: odnaleźć krewnego i uciec raz na zawsze od Billy’ego.

Niestety, sprawy się komplikują, gdy okazuje się, że wśród nowych, przebojowych znajomych wujka znajduje się zniewalająco przystojny, kryształowy moralnie policjant, Hank Nightingale. Roxie w ciągu chwili wpada mu nie tylko w oko, ale i do łóżka. Czy związek byłej dziewczyny gangstera od siedmiu boleści i stróża prawa ma jakiekolwiek szanse? I najważniejsze: czy Billy w końcu zrozumie, że dla niego i Roxie nie ma już żadnej przyszłości?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 października 2020
  • Rozmiar: 380 str. 1 ilustracja
  • ISBN: 978-83-287-1438-0
  • Tłumacz: Agata Suchocka
  • Wydawca: Akurat
  • Spis treści
Kristen Ashley "Od pierwszego wejrzenia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Od pierwszego wejrzenia
Niedostępna w sklepie
Czyta Wiktoria Wolańska
Książka należy do serii
«Rock Chick»
Od pierwszego wejrzenia
Zabójczy kusiciel
Niebezpieczny facet
-5%
Cecylia Tomczyk
29 grudnia 2020

Jestem bardzo miło zaskoczona tą książką :) Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobra. Nie czytałam poprzednich części, więc jest to moje pierwsze spotkanie z autorką, ale na pewno sięgnę po inne części. Fajnie się czyta, bardzo wciągająca fabuła, super!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę