PorywAudio

Z serii: Lena Rudnicka #1
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Poryw
E-book
32  22,40 
Szczegóły
Opis książki

Klemens Chmielny, sumienny księgowy, wzorowy syn i mąż, zostaje zamordowany. Żona, przyjaciel, pracownicy hotelu, w którym pracował, oraz zagadkowa kobieta ze zdjęcia, a nawet matka i ojciec ofiary – każde z nich mogło mieć motyw, aby pozbyć się Klemensa. Wszystko wskazuje na to, że ten niepozorny mężczyzna wiódł podwójne życie...

Śledztwo prowadzi nowy tandem śledczy łódzkiej komendy – bezkompromisowa i ekscentryczna komisarz Lena Rudnicka wraz z nieśmiałym nowicjuszem, sierżantem Marcelem Wolskim. Znajomość tej pary, za sprawą zaskakującego i nieco pikantnego początku, zapowiada się interesująco i burzliwe. Temperatura śledztwa wrośnie jeszcze bardziej, gdy dołączy do nich prokurator Krzysztof Nawrocki, którego relacje z komisarz Rudnicką są nader skomplikowane.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 grudnia 2020
  • ISBN: 978-83-8194-957-6
  • Lektor: Donata Cieślik
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Kinga Wójcik "Poryw" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Poryw
E-book
32  22,40 
Ludmiła Nykiel
27 stycznia

Osoby lubiące kryminały moim zdaniem dobrze będą się bawić przy tej książce, mimo tego, że nie posiada ona drastycznych opisów, w których leje się krew praktycznie z każdej kartki. Ja dałam się porwać «Porywowi» i cieszę się, że to dopiero początek serii. Od razu polubiłam błyskotliwą, pyskata główną bohaterkę oraz jej partnera śledczego. Doskonale czytało mi się dialogi między nimi, pełne docinek, przytyków, żarcików i przepychanek słownych. Książka Kingi Wójcik okazała się być dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę