3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zawsze tam, gdzie ty

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Lily niemal od dziecka była zakochana w bogatym i niezwykle przystojnym Benedikcie Warrenderze. Nie mogła uwierzyć w swoje szczęście, gdy pewnego dnia zaprosił ją na kawę, a potem spędzili razem noc. Bajka o Kopciuszku skończyła się jednak już nazajutrz, kiedy Lily dowiedziała się z gazety o zaręczynach Bena z piękną modelką. Po kilku latach spotykają się, a Ben zauważa, że dziecko Lily jest do niego bardzo podobne…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Kim Lawrence "Zawsze tam, gdzie ty" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Andrea Borska
29 lipca 2020

Lily kochała Bena odkąd była małą dziewczynką. Po wspólnej nocy pełnej namiętności, Ben budzi się, ale bez Lily. Trzy lata później odkrywa, że Lily ma córeczkę, a on jest ojcem. Spotyka się z nią, jednak Lily nie może mu ufać. Poważna choroba córki zbliża ich do siebie i pokazuje Lily, że Ben jest wspaniałym materiałem na ojca i męża. Świetna, wzruszająca opowieść! Sceny szpitalne były bardzo emocjonalne i dosłownie rozrywające serce. Sposób, w jaki Ben uratował życie swojej córki i moment, w którym zdał sobie sprawę, że odda życie za swoją córeczkę.... coś niesamowitego. Również w książkach Harlequin zazwyczaj nie odczuwam matczynej miłości, którą autorzy próbują przedstawić, ale tutaj naprawdę poruszyła mnie miłość Lily do jej dziecka. Była kochającą bezgranicznie, oddaną matką, podziwiałam ją! Epilog był bardzo pokrzepiający, sprawił, że uśmiechałam się od ucha do ucha!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę