3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ślubny skandal

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Mari Jones została wzięta za kochankę żonatego mężczyzny i publicznie upokorzona przez milionera Sebastiana Reya-Defoe. To wydarzenie położyło się cieniem na kolejnych latach jej życia. Gdy dowiaduje się z gazet o planowanym małżeństwie Sebastiana, postanawia się mu odpłacić. Wywołuje skandal w kościele, doprowadzając do odwołania ślubu. Nie przewidziała tylko, jakie poniesie konsekwencje. Teraz to ona będzie musiała wyjść za znienawidzonego Sebastiana…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Kim Lawrence "Ślubny skandal" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sandra Bloniarz
11 maja 2020

Nietuzinkowa pozycja z gatunku romansu – «Ślubny skandal», która opisuje historię zranionej kobiety, pragnącej zadośćuczynienia. Sześć lat temu Mari Jones została publicznie upokorzona za coś, czego nie zrobiła. Zbyt słaba emocjonalnie wtedy aby odpłacić się znienawidzonemu Sebastianowi, bogatemu biznesmenowi, po latach walki o swoje dobro psychiczne, postanawia zemścić się na nim, doprowadzając do odwołania jego ślubu. Konsekwencje jej planu będą jednak niespodziewane… Książka ma ciekawą fabułę, bardzo polubiłam też główna bohaterkę i kibicowałam jej do końca. Do «połknięcia na raz», lektura jest niedługa, ale zajmująca i ciekawa.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę