Zaklinanie umysłuTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Flipnoza jest szczególną odmianą perswazji. Jej okres wylęgania trwa zaledwie kilka sekund, a niezwykła moc pozwala w mgnieniu oka zawładnąć najbardziej przenikliwym umysłem. To psychologiczna tajna broń, która umożliwia przypieczętowanie każdej umowy, ale w niepowołanych rękach jest śmiertelnie niebezpieczna. Flipnoza to mistrzostwo w panowaniu nad umysłami.


Bazując na przełomowych odkryciach naukowych i spotkaniach z największymi mistrzami perswazji – od polityków, speców od reklamy i handlowców po mroczne ale fascynujące postacie oszustów, seryjnych morderców i psychopatów – Dutton po raz pierwszy ujawnia psychologiczne DNA oddziaływania na ludzi, a z jego oryginalnej i odkrywczej książki każdy może się nauczyć, jak zwiększyć swoją siłę przekonywania.


„Dutton odsłania arkana tajemnej sztuki wpływania na ludzi. Nie można mu zarzucić, że przynudza.”

„The Scientist”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-287-1066-5
  • Tłumacz: Radosław Madejski
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Kevin Dutton "Zaklinanie umysłu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Joanna Model
26 kwietnia 2020

Chociaż uwielbiam książki z zakresu psychologi czy socjologii, ze stale rosnącymi obawami czytałam o sile perswazji i manipulacji opisanej przez Kevina Duttona. Ta książka to prawdziwy, obowiązkowy podręcznik dla osób pracujących w obszarach handlu. Jednak z perspektywy konsumenta można sobie sporo uzmysłowić i przygotować się zanim ktoś nas wykorzysta. Bardzo ciekawa, napisana prostym, zrozumiałym językiem. Zdecydowanie książka warta polecenia. Na pewno poszukam jeszcze innych publikacji tego autora.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę