Zgiełk wojny

Tekst
Z serii: Zgiełk Wojny #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zgiełk wojny
Zgiełk wojny
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,74  47,79 
Zgiełk wojny
Zgiełk wojny
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
29,95 
Szczegóły
Opis książki

Ludzkość opuściła Starą Ziemię i skolonizowała odległe światy. Stało się to możliwe dzięki odkryciu tuneli czasoprzestrzennych, które skróciły drogę do układów gwiezdnych z planetami nadającymi się do zamieszkania. Właśnie dlatego sektor Victorii stał się węzłem komunikacyjnym i handlowym dla pozostałych systemów zasiedlonych przez ludzi – znajduje się tutaj aż siedem tuneli czasoprzestrzennych. I aż siedem powodów, aby zdobyć ten obszar kosmosu.

Rozwijające się mocarstwa – Cesarstwo Tilleke i Dominium Zjednoczenia Ludowego – pragną zawładnąć sektorem Victorii. Chociaż od stuleci ludzkość żyje w pokoju, zawiązuje się spisek. Na wiktoriańskich granicach trwają przygotowania do wojny.

Emily Tuttle, historyczka, która nie znalazła perspektyw na swojej rodzimej planecie i postanowiła zaciągnąć się do Floty Kosmicznej Victorii, jeszcze nie wie, że już na początku swojej kariery weźmie udział w prawdziwych starciach w kosmosie i przeleje ludzką krew…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • Rozmiar: 520 str. 12 ilustracji
Kennedy Hudner "Zgiełk wojny" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zgiełk wojny
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
29,95 
Książka należy do serii
«Zgiełk Wojny»
W głębi strachu
Zgiełk wojny
Cel uświęca środki
-5%
Patrycja Lewinska
02 marca 2020

Książka, która potrafi wciągnąć mnie od pierwszych stron to naprawdę rzadkość. Tak było

w przypadku powieści «Zgiełk Wojny». Po przeczytaniu kilku pierwszych stron sami przekonacie się, jak ciężko jest oderwać się od tej książki. Cały czas chce się więcej i ciekawość «co wydarzy się dalej» wygrywa. Sprytnym zagraniem ze strony autora jest długość rozdziałów. Kiedy trzeba są krótkie – dosłownie jedna, dwie strony, zaś kiedy rozpoczyna się akcja rozdziały robią się dłuższe, ale nie zbyt długie. Książka liczy 527 stron, a mimo wszystko zamiast czytać, „pochłania” się ją. Z całego serca polecam wszystkim, którzy kochają fantastykę! Nie zawiedziecie się :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę