3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Młot Edenu

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W oświadczeniu nadanym przez radio niezidentyfikowana grupa terrorystów grozi spowodowaniem potężnego trzęsienia ziemi. Gubernator Kalifornii i policja ignorują ostrzeżenie. Czy warto przejmować się tak absurdalnie brzmiącą groźbą? Młoda agentka FBI Judy Maddox uważa, że tak i podejmuje intensywne śledztwo. Rozmowa z sejsmologiem Michaelem Quercusem przekonuje ją o możliwości planowego wywoływania zaburzeń sejsmicznych. Hipotezę tę zdaje się potwierdzać nieoczekiwany wstrząs zarejestrowany w odludnej części stanu. Czy spowodowali go terroryści, sygnujący swoje komunikaty jako Młot Edenu? Gdzie znowu uderzą? Judy ma zaledwie czterdzieści osiem godzin, by powstrzymać szaleńców. W przeciwnym razie gigantyczne trzęsienie ziemi obróci w ruinę wielomilionowe San Francisco...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-343-4
  • Tłumacz: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Ken Follett "Młot Edenu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Kinga Gwiazdowska
08 maja 2020

Niezwykle lubię wracać do książek Kena Folleta, autor zawsze zapewnia mi wspaniałą rozrywkę. Tym razem w moje ręce wpadła książka pt «Młot Edenu», bardzo polecana mi przez przyjaciółkę o zbliżonym do mojego guście literackim. Uważam, że lektura ta ma bardzo interesujący pomysł na fabułę, szybka, dynamiczna akcja, która rozkręca się praktycznie od samego początku i intrygujące, charyzmatyczne kreacje bohaterów. Fenomenalnie napisana i przemyślana książka, jak na bestsellerowego pisarza przystało. Przeczytałam błyskawicznie i z wypiekami na twarzy śledziłam losy bohaterów. Na pewno sięgnę po kolejne książki Kena Folleta, coraz bardziej się do niego przekonuję.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę