Chłopcy, których kochano za mocno

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Podobno nie wysiada się z pędzącego pociągu. Tę zasadę wyznaje zarówno Kuba Szpikulec, seryjny morderca, którego swoistym celem są prostytutki, jak i tropiący go funkcjonariusze z grupy zadaniowej. Ale Szpikulec to nie jedyne zmartwienie organów ścigania. Uwikłani w walkę z własnymi demonami policjanci robią co w ich mocy, by sprostać stawianym przed nimi wymaganiom. Nie cofną się nawet przed zawieraniem sojuszy z tymi, od których powinni trzymać się jak najdalej.


Mroczny i brutalny dreszczowiec. Już nigdy nie spojrzycie na Kraków tak samo... ani na polską policję.

Wojciech Chmielarz

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 stycznia 2020
Kazimierz Kyrcz Jr "Chłopcy, których kochano za mocno" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Mariola Zaremba
15 czerwca 2020

Dawno nie czytałam czegoś tak wbijającego w fotel. Niesamowita, mocna lektura, która wywołała u mnie niespodziewanie dużo emocji, a realizm, który Kyrcz kreśli na kartach książki przemówił do mnie niemal tak jakbym była bohaterką książki. Już pierwsza część „Dziewczyny, które miał na myśli” z 2007 roku była mocna, druga dotrzymała jej kroku. Bardzo ciekawie nakreślona sylwetka Artura Porudzkiego, realia polskiej policji i patologicznych związków rodzinnych przedstawione bez żadnego kolorowania. O trudnym dzieciństwie i jego konsekwencjach w dorosłym życiu. Fabuła obfituje w brutalne, makabryczne opisy, które mogą odrzucić czytelników o słabszych nerwach, dla mnie była tylko bardziej angażująca i przejmująca dzięki tym scenom. Wciągająca, mroczna lektura, z czarnym humorem i tajemniczym klimatem. Rewelacyjny kryminał. Polecam

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę