Co, jeśli…Tekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Co się dzieje, gdy granice między alternatywnymi światami się zacierają?

Spokój sennego miasteczka, leżącego u stóp uśpionego wulkanu, zostaje zakłócony, kiedy kilkoro jego mieszkańców zaczynają prześladować niepokojące wizje siebie samych w równoległych rzeczywistościach. Lekarka Ginny zastanawia się nad trwałością swojego małżeństwa, jej mąż ma katastroficzne wizje, które doprowadzają go do paranoi, Samara widzi swoją zmarłą matkę znów żywą i odkrywa coraz więcej rodzinnych tajemnic, a młoda naukowczyni Cass ponownie przeżywa ciążę, będąc krok od rozpoczęcia projektu, który może na zawsze odmienić jej karierę naukową.

Początkowo łagodne i ulotne, wizje zaczynają być coraz bardziej przerażające. Kiedy nad miastem zawisa widmo katastrofy, staje się jasne, że życie jego mieszkańców już nigdy nie będzie takie, jak do tej pory.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 września 2020
  • ISBN: 9788382020885
  • Tłumacz: Wiesław Marcysiak
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
Kate Hope-Day "Co, jeśli…" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Anastazja Grenda
29 grudnia 2020

Książka zaciekawiła mnie opisem, postanowiłam spróbować mimo niewysokich ocen. Totalny strzał w dziesiątkę! Akcja książki toczy się w stanie Oregon w miasteczku Clearing. Zostało ono wzniesione w otoczeniu wygasłego wulkanu Broken Mountain. Początkowo wszystko wydaje się być okej, życie w miasteczku płynie spokojnie, ale zgodnie z powiedzeniem: wszystko co dobre kiedyś się kończy. Bardzo polecam ten kryminał, potrafi zaskoczyć!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę