Hashimoto. Poradnik pacjentaTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Rzetelne, wyczerpujące i przystępne kompendium wiedzy o chorobie Hashimoto dla chorych i ich bliskich napisane przez doświadczonego lekarza. W poradniku objaśniono, jak przebiega choroba Hashimoto i jakie może mieć powikłania. Dowiesz się także, jak obecnie wygląda terapia i czy tę chorobę można całkowicie wyleczyć. Znajdziesz odpowiedź na liczne pytania, m.in.: czy należy się obawiać terapii lewotyroksyną, jaką stosować dietę, czy zioła pomagają, czy suplementować selen i jod, a także jak pokonać trudności związane z chorobą, gdy planuje się ciążę, oczekuje się dziecka lub kiedy karmi się piersią.


Ta książka pomoże zrozumieć chorobę Hashimoto po to, by świadomie i bez lęku poddawać się terapii.


Katarzyna Ślubowska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. W 2004 r. rozpoczęła pracę w Klinice Medycyny Transplantacyjnej i Nefrologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. W toku ścieżki zawodowej i naukowej uzyskała dwie specjalizacje (z interny i nefrologii) oraz tytuł doktora nauk medycznych. Od 2017 r. głównym miejscem jej pracy jest poradnia rodzinna. Jest cierpliwym, wsłuchującym się w pacjentów lekarzem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 marca 2021
  • ISBN: 978-83-8151-017-2
  • Fotograf: shutterstock.inc
  • Redaktorzy: Agnieszka Trzebska-Cwalina, Dolina Literek, Irmina Wala-Pęgierska, Justyna Mrowiec, Marcin Fabijański, Tomasz Zajbt
  • Wydawca: RM
  • Spis treści
Katarzyna Ślubowska "Hashimoto. Poradnik pacjenta" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę