3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Philo kot w drodze

Tekst
Z serii: To lubię
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kot Philo, zwykły kanapowiec nie pierwszej młodości, zostaje wystawiony na próbę: kiedy jego ukochany pan zachorował – wzywa pomoc, po czym mdleje ze stresu i nadmiaru wrażeń i budzi się dopiero u weterynarza. Po przebudzeniu wie jedno – musi odszukać Dziadka. Na szczęście ma wokół siebie życzliwe mu koty i psa, które gotowe są mu pomóc, i dzięki którym trudy chwilowego życia na ulicy stają się znośne – w dobrym towarzystwie nie-straszny jest nawet sztorm! Czy Philo odnajdzie Dziadka, czy przeszkodzą mu w tym złe Ciotki? Jak potoczą się dalsze losy jego najbliższych? Aby się o tym przekonać, dołączcie do drogi pełnej przygód razem z kotem filozofem!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
  • ISBN: 9788382089493
  • Artysta: Joanna Rusinek
  • Wydawca: Literatura
  • Spis treści
Katarzyna Ryrych "Philo kot w drodze" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«To lubię»
Oj, Hela!
Milioner z Gdańska
Zapiski wrednego kota
-5%
Marlena Lewicka
22 listopada 2021

Bardzo polecam tę pozycję! Znajdziecie tu inteligentny humor i… kocie spojrzenie na ludzkie sprawy :-) Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie naprawdę są koty, co sobie o nas myślą, czym się kierują w swoim kocim życiu – koniecznie sięgnijcie po „Philo”. Jak się okazuje, sama Autorka ma liczną menażerię – w tym kilka kotów, które spacerują po klawiaturze, kasują gotowe rozdziały i robią masaż karku. Ta książka jest wspaniała :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę