Zacisze

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Wejdź do magicznego świata Katarzyna Redmerska za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zacisze
E-book
10,50 
Szczegóły
Opis książki

Julia ma kochającego, dobrze sytuowanego męża, satysfakcjonującą pracę, piękny dom. Powinna być szczęśliwa, jednak na jej nieskazitelnym życiu jest kilka rys – nadopiekuńczy mąż, przypominający bardziej ojca, odkładający wciąż decyzję o powiększeniu rodziny. Wtrącający się w jej życie rodzice, zwłaszcza matka, która wie co jest dla jedynaczki najlepsze.

Julia czuje, że znalazła się na rozdrożu. Całej sytuacji nie ułatwia pojawienie się byłego narzeczonego, który przed laty porzucił ją niemal przed ołtarzem i postanowił wyjechać na drugi koniec świata. Kobieta na nowo poddaje się jego urokowi, nie zdając sobie sprawy, ile z tego powodu czeka ją cierpień. Mężczyzna postanawia odkryć przed Julią tajemnicę, łączącą go z jej mężem oraz rodzicami. Poznanie prawdy zmusi kobietę do przeanalizowania życia i przewartościowania wielu spraw. Czy będzie umiała wybaczyć najbliższym?

Osadzona we Wrocławiu i malowniczej wsi Idzików na Ziemi Kłodzkiej powieść opowiada o sile uczuć, które budują, ale również i niszczą. Czy kobieta może kochać naraz dwóch mężczyzn? Czy w imię miłości można ingerować w życie drugiej osoby? Decydować o jej przyszłości? Wreszcie, czy miłość lub zerwanie można narzucić?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-65864-33-8
  • Lektor: Joanna Gajór
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Katarzyna Redmerska "Zacisze" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zacisze
E-book
10,50 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę