Trzydziesta pierwszaAudio

Z serii: Lipowo #3
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Trzydziesta pierwsza
Trzydziesta pierwsza
Trzydziesta pierwsza
E-book
28,80 27,07
Szczegóły
Opis książki

Kolejny po „Motylku” i „Więcej czerwieni” tom sagi o policjantach z Lipowa.

W Lipowie nastał świąteczny czas. Wszystko pachnie sosnowym igliwiem. Jedno tylko mąci spokój mieszkańców wsi: już za kilka dni ma wrócić morderca. Przez długie piętnaście lat nikt we wsi nie wymawiał nawet jego imienia. Młodszy aspirant Daniel Podgórski ma szczególne powody, żeby nienawidzić mężczyzny – sprawcy pożaru, w którym bohaterską śmiercią zginął ojciec policjanta. Jakby tego było mało, we wsi zjawia się rodzeństwo ze Szwecji, które grozi jednemu z mieszkańców. Podgórski stara się zapanować nad sytuacją. Nie spodziewa się jednak, że na dzień przed Wigilią zabójczy ogień zapłonie na nowo.

Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 14 godz. 47 min 28 sek.
  • ISBN: 9788380972551
  • Lektor: Laura Breszka
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Katarzyna Puzyńska "Trzydziesta pierwsza" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Trzydziesta pierwsza
E-book
28,80 27,07
Książka należy do serii
«Lipowo»
Nora
Rodzanice
Pokrzyk
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę