Powrót z BambukoAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Powrót z Bambuko
Tekst
Powrót z Bambuko
E-book
32,90  29,61 
Szczegóły
Opis książki

Książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe”

Chociaż świat staje na głowie, a życie zmienia się z dnia na dzień, Nosowska zawsze znajdzie słowo, które doda otuchy. Gdy błądzimy przytłoczeni wątpliwościami, rozpala światełko nadziei. A gdy wydaje nam się, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy, zasieje ziarno niepewności. Kilkoma lekcjami, jakie dostała od życia, teraz dzieli się z nami i wytrwale tropi absurdy, którymi karmią nas „autorytety”.

Życie, i w czasach dziwnej pandemii, i w czasach zwyczajnej codzienności, jest łatwiejsze, gdy ma się świadomość, że tacy ludzie jak Nosowska roztrząsają te same dylematy. A gdy ktoś robi nas w bambuko, sięgamy po to samo koło ratunkowe – dystans i jeszcze raz dystans!

Książkę czyta Autorka.

„Polecam wam cudowną formułkę na lęk przed tym, co ludzie powiedzą, a brzmi ona: I co z tego? Nic z tego. Za każdym razem okazuje się, że nic z tego. Oni będą gadać – to pewne. Będą gadać tyle, ile trzeba, by się nasycić – nie dłużej. Chodzi o to, by własnym zaangażowaniem nie spowodować, że monolog zamieni się w dialog. Nie wahajcie się użyć własnego życia, by żyć, jak wam się podoba”.

Kaśka Nosowska

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 września 2020
  • Czas trwania: 4 godz. 49 min 23 sek.
  • ISBN: 9788380324886
  • Lektor: Katarzyna Nosowska
  • Wydawca: Wielka Litera
  • Spis treści
Katarzyna Nosowska "Powrót z Bambuko" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Powrót z Bambuko
E-book
32,90  29,61 
Milena Gaida
01 grudnia 2020

MUST READ! Nosowska po raz kolejny pokazała jak świetnym jest obserwatorem otaczającej nas rzeczywistości, jak bardzo autentyczna jest na co dzień. Zabawne momenty, życiowe rady – to znajdziecie w tej książce. Jest to książka, do której będę wracać, polecam każdemu!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę