MarzycielkaTekst

Z serii: Trylogia autorska #3
Przeczytaj fragment
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Marzycielka
Marzycielka
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 77,80 62,24
Marzycielka
Marzycielka
Audiobook
Czyta Aneta Todorczuk
37,90 36,01
Szczegóły
Opis książki

Samotność… Jeżeli Ewie Kotowskiej wydawało się, że poznała jej smak, była w błędzie. Teraz dopiero, gdy straci ukochanego mężczyznę i najbliższych przyjaciół, doświadczy prawdziwej samotności. Jednak los, dotąd tak okrutny, ma dla Ewy parę niespodzianek. Gdy tylko kobieta odnajdzie siłę, by odbudować z gruzów swój świat, odnajdzie swoje miejsce na ziemi, pojawią się nowe przyjaźnie, a promyk nadziei, że będzie lepiej, musi być, prawda?, nieśmiało rozproszy mrok. Miłość… O nie. Ewa jest bardzo ostrożna z powierzaniem serca w czyjeś ręce. Przyjaźnić się z mężczyznami? Tak, jak najbardziej, ale pokochać? Nie. Jej szczere uczucia zostały tyle razy podeptane, miłość odrzucona, a ona sama zdradzona, że trzyma serce pod kluczem. Czasem tylko tęskni za Tym Jedynym, za bliskością, jakiej przyjaciele dać Ewie nie mogą. Marzenia… Ich nie porzuciła nigdy. Ale są tak dalekie, tak niespełnialne… By sięgnąć po swoją gwiazdkę z nieba, musi zaufać choć raz. Jeszcze jeden, ostatni raz. Czy się odważy? Czy jej poranione serce będzie potrafiło wybaczyć i pokochać, gdy On stanie przed Ewą ponownie? Czytaj dalej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 11 września 2019
  • Rozmiar: 260 str. 33 ilustracje
Katarzyna Michalak "Marzycielka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Marzycielka
Audiobook
Czyta Aneta Todorczuk
37,90 36,01
Najlepsza recenzja
K
26 marca, 11:33Kornelia Zoldak

Przeczytałam całą Trylogię Autorską i jestem pod ogromnym wrażeniem kunsztu pisarki. Niesamowicie wzruszająca opowieść, zwłaszcza ostatni tom, czyli «Marzycielka».

Już sam początek sprawia, że oczy wypełniają się łzami… Natomiast zakończenie jest na szczęście dobre, pozytywne! Całą trylogię warto przeczytać chociażby właśnie dla tego zakończenia! Pokazuje, iż nadzieję trzeba mieć do końca.

Jeszcze nigdy żadnej serii nie pochłonęłam tak szybko. Czekam na kolejne książki Pani Michalak z niecierpliwością! I oczywiście polecam :)

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków