Zranić marionetkę

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zranić marionetkę
Tekst
Zranić marionetkę
E-book
32,90  24,02 
Szczegóły
Opis książki

Miłość, nienawiść, stare grzechy i nowe zbrodnie.

Kto w naszym życiu pociąga za sznurki?

Warszawa, tu i teraz. W luksusowym apartamencie odnalezione zostaje ciało znanego biznesmena. Po oględzinach miejsca zdarzenia policja ogłasza, iż było to samobójstwo. Gdy jednak wkrótce dochodzi do kolejnych tajemniczych zgonów, śledczy muszą wziąć pod uwagę, że za wszystkim może stać morderca.

Sprawę prowadzi Natan, doświadczony policjant, jeden z ostatnich mężczyzn z zasadami, i przydzielona mu przez policyjną „górę” młoda antropolożka Weronika, pisząca pracę doktorską na temat samobójstw. Obydwoje zmagają się z demonami przeszłości, a nowe śledztwo zaprowadzi ich w rejony, których nawet nie byliby w stanie sobie wyobrazić.

Czy w plątaninie coraz bardziej przerażających zdarzeń Natanowi i Weronice uda się odkryć prawdę?

Katarzyna Grochola po raz pierwszy w swej karierze zostaje autorką kryminału i od razu osiąga w nim mistrzostwo. Zranić marionetkę to porywająca i wielopoziomowa opowieść o dobru i złu, o nienawiści i miłości, a także o tym, jak trudno czasem jedno odróżnić od drugiego. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w subtelnym opisywaniu i odsłanianiu ludzkich sekretów.

AUDIOBOOK W INTERPRETACJI ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO

Katarzyna Grochola – najpopularniejsza polska pisarka, której książki sprzedały się w nakładzie pięciu milionów egzemplarzy. Inspiruje i zachwyca. I zaskakuje. Tym razem znakomitą powieścią kryminalną.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • ISBN: 9788308068922
  • Lektor: Zbigniew Zamachowski
  • Wydawca: Wydawnictwo Literackie
  • Spis treści
Katarzyna Grochola "Zranić marionetkę" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zranić marionetkę
E-book
32,90  24,02 
Inka
02 maja 2020

Osobiście uwielbiam Panią Grocholę. Kolekcjonuję jej książki i zawsze czekam na nowości. Pierwszy w karierze autorki kryminał, moim zdaniem bardzo udany. Pomimo poważnej treści, nie brakuje charakterystycznego dla Pani Katarzyny humoru. Prawdziwym mistrzostwem jest w przypadku tego audiobooka interpretacja Zbigniewa Zamachowskiego! Coś wspaniałego, czułam się jak w teatrze. Pozdrawiam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę