Zjadacz czerni 8

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nowa powieść Katarzyny Grocholi. O miłości!

Misterna mozaika postaci, miejsc i zdarzeń. Zaskakujący splot ludzkich losów, których tylko z pozoru nic nie łączy. I ON – zjadacz czerni. I tajemnicze 8.

A o czym jest ta powieść? Nie chcemy zdradzać zbyt wiele…

W Zjadaczu czerni 8 historie bohaterów łączą się we wzór, który dla nich pozostaje nierozpoznany, a mimo to ma sens, jak wiele sytuacji, miejsc i zdarzeń w naszym życiu. Miłość nie jest jednowymiarowa, określona i zamknięta w ramie. Nie sprowadza się tylko do tęskniących za czułym dotykiem kochanków. Jest szansą na człowieczeństwo, mimo wszystko i na przekór. I jeśli podejmiemy próbę zrozumienia drugiego człowieka, może zdarzyć się cud.

I o tym jest ta poruszająca powieść. O tęsknocie, nadziei i głębokim sensie przypadków, za które nie zawsze jesteśmy wdzięczni losowi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
  • Rozmiar: 230 str. 1 ilustracja
  • ISBN: 9788308072394
  • Wydawca: Wydawnictwo Literackie
  • Spis treści
Katarzyna Grochola "Zjadacz czerni 8" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Grażyna Kopa
18 marca 2021

Osobiście bardzo lubię książki Katarzyny Grocholi. Już jako nastolatka sięgałam po te najbardziej znane. Za każdym razem znajdowałam w nich autentyczność i miłość. Ta książka zbudowana jest z miłości. Z miłości w jej najróżniejszych odsłonach i rodzajach. Uwielbiam i absolutnie z całego serca polecam każdej osobie. Po przeczytaniu tej wspaniałości zrobiło mi się od razu lepiej i mam nadzieje, że poczujecie dokładnie to samo, ponieważ to wszystko co jest tam zawarte jest bardzo mądre, życiowe i piękne.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę