Inne niebo

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Podróż Julii, zapoczątkowana w "Magii ukrytej w kamieniu" i kontynuowana w drugim tomie – "Las Potępionych", nadal nie dobiegła końca. Życie dziewczyny jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Wieszczba piętrzy problemy, a liczni wrogowie czekają, aby zadać ostateczny cios. Osamotniona, pozbawiona oparcia Julia nadal stara się odkryć najważniejszy sekret Burii. Czy uda się jej zdjąć klątwę nałożoną przed wiekami? Czy wreszcie nad Burią zaświeci słońce?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 kwietnia 2019
Katarzyna Grabowska "Inne niebo" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Melania Kubiak
17 maja 2020

„Inne niebo” kończy magiczną trylogię Katarzyny Grabowskiej. Aż mi się łza w oku zakręciła gdy zdałam sobie sprawę, że niedługo przyjdzie mi rozstać się z moimi ulubionymi bohaterami. Razem z Julią próbowałam rozwiązać zagadki i razem z nią przezywałam wszystkie jej emocje, od wzlotów po rozpacz. Ostatni tom serii wyszedł wspaniale, mnóstwo przygód, zwrotów akcji, magia, ale jest i miłość! Bardzo wciągająca i dynamiczna akcja, naprawdę dobre fantasy, pokazujące poza magicznym światem Burii również przemiany zachodzące w młodym człowieku podczas dorastania, szargające nim wątpliwości i stopniowe nabieranie powagi. Bardzo polecam całą serię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę