Niemcy - Praktyczny przewodnikTekst

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Herzlich willkommen! Niemcy zapraszają na wakacje! O   pierwszeństwo na liście obowiązkowych miejsc walczą: Berlin – miasto niegdyś   „murem podzielone”, wspaniały Poczdam, wskrzeszone z gruzów Drezno, zamki   Ludwika Bawarskiego, Bamberg z katedrą, jedna z najstarszych – Ratyzbona,   magiczna Bawaria i Szwajcaria Saksońska z fantastycznymi formami skalnymi. A   może wszystkich zjednoczy widok z Zugspitze, dachu Niemiec?

 Oddajemy ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Niemczech.   Zapakowaliśmy do niego najważniejsze informacje, tak jak pakuje się plecak   przed wielką wyprawą. Dołożyliśmy mnóstwo ciekawych opisów, których nie   znajdziesz nigdzie indziej. Nie zamieściliśmy w nim zdjęć (zrobisz je sam),   bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć ci o tym, co warto zobaczyć i czego   doświadczyć w tym kraju. Aby twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy   bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu. Niemcy nie będą   miały przed tobą żadnych tajemnic.

 To nasz najlepszy przewodnik, bo:

 • znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje,

 • sam zaplanujesz ambitną wyprawę,

 • odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Sławomir Adamczak "Niemcy - Praktyczny przewodnik" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę