Miłość leczy rany

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Miłość leczy rany
Miłość leczy rany
Audiobook
Czyta Adam Bauman
Szczegóły
Opis książki

Kryminał napisany z rozmachem, jakiego jeszcze nie widziano. Wielowątkowa powieść o walce i nadziei, zbrodni i miłości, przepełniona tajemnicą. Dwa plany czasowe i liczne wątki spaja opowieść o uczuciu Polki do uciekiniera z Kazachstanu.

Igor jest znanym na Dolnym Śląsku uzdrowicielem. Skutecznie pomaga ludziom, dlatego tłumnie ciągną do niego, gdy są w potrzebie. Pojawił się w Górach Sowich kilka lat wcześniej i poznał dziewczynę, która została jego narzeczoną. Nikt jednak nie wie, co robił przedtem. Ma sekret, którego nie chce wyjawić nawet ukochanej kobiecie.

W kazachskim Uralsku przed laty doszło do krwawej zbrodni. Zginęli szefowie lokalnego gangu ˗ synowie kasty władców. Sąd wydał na sprawcę mordu zaoczny wyrok śmierci. Starszyzna rodowa żąda dodatkowo „zemsty krwi”. Przestępcy na całym świecie szuka Interpol oraz grupa zawodowych zabójców.

Czy to możliwe, że uzdrowiciel cieszący się powszechnym szacunkiem i zabójca z Kazachstanu to jedna i ta sama osoba? Czy Polce uda się uratować ukochanego od śmierci? Dziewczyna rusza w niebezpieczną drogę i bezlitośnie odsłania mroczną tajemnicę życia Igora.


„Miłość leczy rany” to książka, do której napisania wiele osób nie chciało dopuścić.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 listopada 2019
Katarzyna Bonda "Miłość leczy rany" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Miłość leczy rany
Niedostępna w sklepie
Czyta Adam Bauman
Karina Bigos
06 kwietnia 2020

Katarzyna Bonda to jedna z moich ulubionych, współczesnych autorek. Jej nowatorski styl w kreśleniu fabuły kryminałów to coś co nigdy mnie nie zawodzi i trafia do mnie w każdym calu. W «Miłość leczy rany» spotykamy kolejnych, ciekawych bohaterów (i to ilu!) i przeniesiemy się również do pięknego Kazahstanu. Historia o miłości, która zrodziła się pomimo wielu tajemnic. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, ale okraszona fantastyczna fabułą – królowa polskiego kryminału trzyma poziom! Niezwykle cieszę się, że ta książka wpadła w moje ręce.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę