Czerwony PająkTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Czerwony Pająk
Czerwony Pająk
Audiobook
Czyta Agata Kulesza
Szczegóły
Opis książki

Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Prywatne śledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdyś przełożonego Załuskiej. To w jego posiadaniu znajdowało się archiwum kompromitujące najważniejszych polskich polityków. Teraz jednak dokumenty zniknęły. W ich poszukiwaniach biorą udział wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne – a komuś niezwykle zależy na tym, żeby to właśnie Sasza je odnalazła. Porywacze wiedzą, że aby ocalić życie córki, Załuska zgodzi się na wszystko.

W starej torpedowni w Gdyni nurek znajduje zwłoki kobiety. Jeszcze zanim badanie DNA potwierdzi tożsamość ofiary, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 730 str.
Katarzyna Bonda "Czerwony Pająk" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Czerwony Pająk
Niedostępna w sklepie
Czyta Agata Kulesza
Książka należy do serii
«Cztery żywioły Saszy Załuskiej»
Okularnik
Lampiony
Czerwony Pająk
-5%
wróbli
14 listopada 2019

Po przeczytaniu trzech poprzednich częśći spodziewałam się monotonnej kontynuacji, jak to często w przypadku kontynuacji bywa. Ale tu przyznaję, myliłam, się. Nie jestem zapaloną amatorką teorii spiskowych choć przez tą książkę przebrnęłam bardzo szybko. Łatwa nie jest, ale na pewno składnia do refleksji i coś w sobie ma.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę