Czerwony PająkTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Prywatne śledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdyś przełożonego Załuskiej. To w jego posiadaniu znajdowało się archiwum kompromitujące najważniejszych polskich polityków. Teraz jednak dokumenty zniknęły. W ich poszukiwaniach biorą udział wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne – a komuś niezwykle zależy na tym, żeby to właśnie Sasza je odnalazła. Porywacze wiedzą, że aby ocalić życie córki, Załuska zgodzi się na wszystko.

W starej torpedowni w Gdyni nurek znajduje zwłoki kobiety. Jeszcze zanim badanie DNA potwierdzi tożsamość ofiary, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 730 str.
Katarzyna Bonda "Czerwony Pająk" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Cztery żywioły Saszy Załuskiej»
Okularnik
Lampiony
Czerwony Pająk
-5%

Po przeczytaniu trzech poprzednich częśći spodziewałam się monotonnej kontynuacji, jak to często w przypadku kontynuacji bywa. Ale tu przyznaję, myliłam, się. Nie jestem zapaloną amatorką teorii spiskowych choć przez tą książkę przebrnęłam bardzo szybko. Łatwa nie jest, ale na pewno składnia do refleksji i coś w sobie ma.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę