Weź głęboki wdech

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Weź głęboki wdech
Weź głęboki wdech
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,80  50,24 
Weź głęboki wdech
Tekst
Weź głęboki wdech
E-book
27,90 
Szczegóły
Weź głęboki wdech
Weź głęboki wdech
Audiobook
Czyta Marta Dobecka
34,90 
Szczegóły
Opis książki

Michalina nie prowadzi bogatego życia towarzyskiego – od kontaktu z ludźmi woli obcowanie z naturą. Pracuje w Instytucie Botaniki, powoli pnąc się po szczeblach naukowej kariery. Nieśpieszne tempo wynika z faktu, że jest mało przebojowa i nie potrafi zawalczyć o swoje. No i jest kobietą, której w męskim świecie badawczym ciężko się przebić. Oparcia nie znajduje też w domu – władcza matka i jej równie władcza siostra mają wszystko to, czego Michalinie brak: urodę, przebojowość, zdecydowanie. I często jej przypominają o tym, co tak bardzo je różni. Jasnym promykiem słońca na pochmurnym niebie życia Michaliny staje się nowy pracownik Instytutu – Filip. Choć wyprzedza ją w drodze po awans, to wydaje się, że ich związek jest w stanie zrekompensować jej tę przykrość. Oraz wiele innych życiowych braków. Do czasu. Najpierw ginie przełożony Michaliny, profesor Potoczkiewicz, a potem akcja nabiera tempa.

Kto jest przestępcą, a kto ofiarą? Komu można zaufać, a kogo się bać? Świat spokojnych z pozoru botaników to nie subtelne storczyki a żarłoczne rosiczki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788381642163
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Kasia Bulicz-Kasprzak "Weź głęboki wdech" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Weź głęboki wdech
Audiobook
Czyta Marta Dobecka
34,90 
Magdalena Wronowska
01 listopada 2021

Świetna i zabawna powieść, przy której nie będziecie się nudzić. Jest to moje pierwsze spotkanie z autorką, bardzo udane i na pewno nie ostatnie. Podoba mi się dystans pisarki do postaci Michaliny, która tutaj wychodzi na szalenie zabawną. Całość została napisana ciekawym językiem, narracja pierwszoosobowa, a do tego z dużą dawką humoru. Polecam :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę