3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Spadek

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Spadek
Spadek
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 61,80  49,44 
Spadek
Audiobook
Czyta Marta Markowicz
33,90 
Szczegóły
Opis książki

Dorota czeka na prezent od losu – coś, co pocieszyłoby ją po rozstaniu z chłopakiem i wniosło trochę koloru do szarej codzienności. Życzenia zostaną wysłuchane – dostanie… dziadka, a wraz z nim biologicznego ojca, którego nigdy wcześniej nie widziała.

Ta rodzinna rewolucja to dopiero początek zmian w jej życiu. Dorota wciąż szuka miłości, ale nie dostrzega znaków, które daje jej los. On tymczasem podsuwa jej nie to, czego ona pragnie, lecz to, czego potrzebuje…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Kasia Bulicz-Kasprzak "Spadek" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Spadek
Audiobook
Czyta Marta Markowicz
33,90 
Renata Jaskółka
01 listopada 2021

Ciepła i klimatyczna powieść, pełna emocji. Opowiada o młodej samotnej kobiecie, która chce kochać i być kochaną, ale szuka nie tam, gdzie powinna i nie dostrzega tego co zesłał jej los. Powieść napisana jest pięknym językiem. Dużo w niej humoru ale nie brak też i smutnych chwil. Niby lekka powieść obyczajowa a jednak skłania do refleksji. Polecam zwłaszcza tym czytelniczkom, które tak jak ja, lubią powieści tej autorki.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę