Zagadka drugiej śmierci czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psieTekst

z kulinarnym podtekstem
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zagrażająca życiu skłonność do łakoci zmusza Karolinę Morawiecką, wdowę po apteka-rzu, do ćwiczeń fizycznych. Z pomocą przychodzi jej znajoma siostra zakonna, miłośnicz-ka nordic walking. W trakcie jednego z treningów, w samym sercu Ojcowa, natrafiają na miejsce zbrodni. Jednak nie ma tam ciała.

Wkrótce policja znajduje zwłoki młodej dziewczyny, a zniknięcie pewnej marynarki wzbudza czujność domorosłej detektywki. Podczas gdy wdowa po aptekarzu prowadzi śledztwo w Wielmoży, zakonnica zostaje wysłana z tajemną misją do krakowskiego klasztoru. Jej umiejętności mają pomóc w uniknięciu skandalu…

Morderczy trening. Dwa ciała. Znikająca marynarka. I tajemnica wotum sprzed lat, czyli kolejna czytelnicza uczta, na którą Karolina Morawiecka (autorka) zaprasza wraz z Karo-liną Morawiecką (bohaterką)!Karolina Morawiecka (autorka) – doktor nauk humanistycznych, znawczyni i wielbicielka kryminałów.  Z pochodzenia krakowianka, mieszkająca w podkrakowskiej Wielmoży ra-zem z mężem antykwariuszem i trzema psami: Truflą, Watson i Liskiem. Jej powieści kryminalne z kulinarnym podtekstem z cyklu o wdowie-detektywce zyskały status best-sellerów w swojej kategorii.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 października 2020
Karolina Morawiecka "Zagadka drugiej śmierci czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę