O CHŁOPCU, KTÓRY SPOTKAŁ ANIOŁA - Ewangeliczne przygody DanielaAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Książka O CHŁOPCU, KTÓRY SPOTKAŁ ANIOŁA, to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci w których przesłanie Ewangelii zostało ukazane na przykładzie Daniela - współczesnego chłopca.


Te opowiadania powstały z chęci autorki do dzielenia się Ewangelią i sprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu :)


Książka ilustrowana.


Fragment:

“Jak to możliwe? Już prawie ciemno... ”– zainteresował się Daniel i zwolnił nieco kroku. Widok staruszka był naprawdę osobliwy. Park pogrążał się w mroku, który niemrawo rozpraszały rozsiane gdzieniegdzie latarnie. Ławki, na której siedział staruszek, nie oświetlało żadne światło. Nieznajomy wyglądał jak duch i Daniel przetarł oczy. Czyżby to mu się śniło? Wtedy spostrzegł opartą o ławkę białą laskę i psa, który siedział u stóp właściciela. Niewidomy... Skąd się tu wziął?


– Daniel nigdy wcześniej go nie spotkał.


Tymczasem staruszek wodził dłonią po otwartej książce, a jego usta lekko się poruszały. Niewidomy rzeczywiście czytał. Czytał na głos napisaną alfabetem dla niewidomych Biblię.


Dodatkowe informacje

Rok wydania: 2020

Autor: Karolina Garlej-Zgorzelska

Ilustracje: Dominika Chmurzyńska

Liczba stron: 96

Wydawnictwo Psalm18.pl

ISBN: 978-83-955619-2-4

Wymiary: 21x21cm

Zapisz

POLECANE PRODUKTY

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 06 lutego 2021
  • ISBN: 978-83-66681-04-0
  • Lektor: Karolina Garlej-Zgorzelska
  • Wydawca: Psalm18.pl
Karolina Garlej-Zgorzelska "O CHŁOPCU, KTÓRY SPOTKAŁ ANIOŁA - Ewangeliczne przygody Daniela" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę