Myśleć Jak Milionerzy

PDF
Czyli odpowiedź na pytanie dlaczego biedni biednieją, a bogaci się bogacą?
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Myśleć Jak Milionerzy
Audio
Myśleć Jak Milionerzy
Audiobook
28,90 
Szczegóły
Opis książki

Jak myśleć, aby być bogatym człowiekiem?

Poznaj drogę do sukcesu Kamila Cebulskiego – jednego z najmłodszych polskich milionerów.

Kolejna książka Kamila Cebulskiego stanie się dla Ciebie wyjątkowa, jeżeli dostrzeżesz w niej choćby tylko te trzy elementy, które stanowią o jej niezwykłej sile:

* porażający skutecznością przewodnik po sposobach dochodzenia do bogactwa z zerowym stanem konta. Od zera do milionera – to jest możliwe także w Polsce;

* motywująca lektura zawstydzająca Twoje wszystkie wymówki, które nie pozwalały Ci cieszyć się mianem milionera. Autor obnaża to, co u większości ludzi stanowi barierę w osiąganiu sukcesu;

* generalne porównanie tego, co dzieje się w umysłach biednych ludzi, z chemią mózgu milionerów – bez zbędnych teorii naukowych – proste, wiarygodne i przekonujące przykłady, których doświadczył Kamil Cebulski – z życia wzięte.

Czy możliwa jest gwarancja na Twój sukces?

Żadna książka nigdy nie zagwarantuje Ci zmian zawartości Twojego portfela, jednak książka Kamila Cebulskiego gwarantuje zmianę chemii Twojego mózgu, tak aby stał się magnesem przyciągającym bogactwo do Twojego życia. Brzmi niewiarygodnie?

Dzięki tej książce do osiągnięcia finansowego sukcesu potrzeba Ci tylko dwóch rzeczy: wyczuwalnego tętna i konsekwencji we wprowadzaniu w życie tego, czego nauczy Cię w tej książce Kamil Cebulski.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 25 marca 2020
  • Rozmiar: 196 str.
  • ISBN: 9788375828368
  • Całkowity rozmiar: 1 MB
  • Całkowity liczba stron: 196
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Złote Myśli
Kamil Cebulski "Myśleć Jak Milionerzy" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Myśleć Jak Milionerzy
Audiobook
28,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę