3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Weryfikacja

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Weryfikacja
E-book
31,90 
Szczegóły
Opis książki

W Polsce władzę przejmuje nowa prawicowa partia. Bierze na celownik Wojskowe Służby Informacyjne, a ich żołnierzy traktuje jak bandytów. WSI idą do kosza, a wraz z nimi ludzie, którzy dotąd wiernie służyli swojemu krajowi.

Z taką rzeczywistością i zupełnie nowymi wrogami musi zmierzyć się pułkownik Radosław Sztylc. W „Weryfikacji” spotkamy bohaterów znanych z „Hajlajfu”: komandora Sobolewskiego, Czarnego czy Beverley. Sztylc znowu musi walczyć o życie. Po piętach depczą mu: bezwzględny zabójca z przeszłością w KGB, Białorusini i zdrajcy z własnej firmy. Kto poluje na oficerów WSI? Droga do odpowiedzi jest długa i zaprowadzi nas na Kaukaz, do Gruzji stojącej na progu wojny z Rosją. Kto przeżyje? Kto zginie? Kto okaże się kretem? Odpowiedź da nam „Weryfikacja”!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 grudnia 2020
  • ISBN: 9788311161382
  • Lektor: Maciej Więckowski
  • Wydawca: Bellona
  • Spis treści
Kafir "Weryfikacja" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Weryfikacja
E-book
31,90 
Sara Kendzierska
23 lutego 2021

Kolejna bardzo dobra powieść duetu KAFIR & Maziewski i jedna z lepszych książek jakie czytałam w tym roku! Jeżeli lubicie powieści ze służbami i agentami w tle to musicie sięgnąć po te pozycje. Nie ma tu zbędnego lania wody i koloryzowania rzeczywistości. Jest konkretnie i po męsku. Bohaterowie są żywi, a sceny akcji opisane tak realistycznie aż ma się wrażenie, że trzeba się schylić żeby uniknąć ciosu czy kuli. Książka dotyka spraw, o których przeciętny mieszkaniec kraju nie ma pojęcia. Z reguły słyszymy o jakiś wydarzeniach w mediach, toczą się dyskusje na dany temat ale tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy, że to jedynie powierzchowne dotknięcie zagadnienia czy problemu. Bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę