Zapomnij o mnie

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zapomnij o mnie
Tekst
Zapomnij o mnie
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K. N. Haner!


Przeprowadzka do Nowego Jorku jest dla 28-letniego Marshalla szansą na odcięcie się od dawnego życia i błędów, które popełniał w młodości. Nowa praca, nowe miejsce, nowe życie. Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów szuka współlokatora, nie zastanawia się długo i w ten sposób poznaje piękną Sarę.


Dziewczyny nie odstraszają tatuaże i groźny wygląd Marshalla, wręcz przeciwnie, zaczyna go prowokować i budzić w nim uczucia, których nie wzbudziła w nim dotąd żadna kobieta. Okazuje się jednak, że Sara skrywa wiele sekretów i że wkrótce wciągnie Marshalla w niebezpieczną grę.


Odkrywając kolejne tajemnice Sary, chłopak szybko zrozumie, że dziewczyna jest na krawędzi i że potrzebuje pomocy. Jednak w tej grze pozorów i sekretów nie będą sami.


Czy dziewczyna, która rozpaliła jego ciało, zdobędzie też jego serce?


__


O autorce


K. N. Haner to młoda i niezwykle utalentowana polska autorka erotyków, której nazwisko powoli staje się legendą. Każda jej kolejna książka zbiera coraz lepsze recenzje i bije nowe rekordy sprzedaży. W jej książkach nie brakuje bardzo pikantnych scen i zaskakujących zwrotów akcji. Nazywana Królową Dramatów oferuje czytelnikom relacje pełne skrajnych emocji, a każda jej książka trzyma w napięciu do samego końca. Urodziła się 21 października 1988 roku w Ciechanowie i do tej pory wydała 9 tytułów, a w planach ma już kolejne.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 07 sierpnia 2020
  • ISBN: 978-83-66611-89-4
  • Lektorzy: Dominik Bednarski, Masza Bogucka
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
K. N. Haner "Zapomnij o mnie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zapomnij o mnie
E-book
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę