K.N. Haner

K.N. Haner

K.N. Haner to pseudonim artystyczny polskiej autorki, która stosunkowo niedawno pojawiła się na polskim rynku wydawniczym. Katarzyna Nowakow... Szczegóły

O autorze

K.N. Haner to pseudonim artystyczny polskiej autorki, która stosunkowo niedawno pojawiła się na polskim rynku wydawniczym. Katarzyna Nowakowska, bo tak brzmi jej prawdziwe nazwisko, zadebiutowała w 2015 roku książką „Na szczycie”. Na początku miało to być opowiadaniem ale autorka wciąż dopisywała coraz to więcej i więcej szczegółów, aż w końcu skończyło się na prawie ośmiuset stronach. Tekst, który pierwotnie napisany został do szuflady i publikowany w internecie dla ograniczonej liczby czytelniczek z grupy dyskusyjnej, pisarka, pod wpływem pozytywnych opinii, postanowiła wysłać do wydawcy. Ku jej radości, powieść została zaakceptowana.

Tworzy powieści erotyczne oraz romanse, ale w jej książkach nie brakuje również elementów fabuły przypisywanych takim gatunkom, jak kryminał czy thriller. Została okrzyknięta przez swoje fanki «Królową Dramatów», doskonale radzi sobie z opowiadaniem historii, które uwodzą polskie czytelniczki. Na swoim koncie ma 16 bestsellerowych powieści i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Pisarka utrzymuje anonimowość, aby chronić swoich bliskich, ponieważ, jak sama twierdzi, ma świadomość, że jej książki są dosyć kontrowersyjne i nie chce narażać rodziny na nieprzyjemności związane z jej twórczością. Prywatnie jest bardzo wesołą, otwartą i rodzinną osobą. Oprócz pisania lubi także gotować, czytać i słuchać muzyki.

Ma na swoim koncie cykl, który składa się z trzech powieści:

  • „Na szczycie”,
  • „Na szczycie. Nieczysta gra”,„Na szczycie. Gra o miłość”

A także cykl, zatytułowany „Morfeusz”, który obejmuje powieści „Sny Morfeusza”, „Koszmar Morfeusza” oraz „Przebudzenie Morfeusza”. Inne znane książki K.N. Haner to: „Zakochane Trójmiasto”, „Zabójcze święta”, „Ring Gril”.

Książki K.N. Haner można przeczytać online na stronie LitRes lub pobrać w dowolnym formacie.

Podobni autorzy