3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Koszmar Morfeusza

Audio
Z serii: Mafijna miłość #2
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Mroczny koszmar, z którego nie będziesz chciała się wybudzić
Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya - tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy, ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są świadomi zagrożeń, jakie niosą ze sobą potajemne spotkania, choć codziennie przekonują się, że niebezpieczeństwo czai się wszędzie, nie potrafią wyrzec się swoich uczuć. Słowa to za mało, gdy nawet gesty nie potrafią ukoić rozpalonych ciał.
McKey zaczyna naginać twarde zasady obowiązujące w jego świecie, a Cassandra coraz częściej myśli nad bardziej radykalnymi krokami uwolnienia ukochanego z sideł złowrogiej organizacji. Jednak życie w ciągłym strachu odbija się na ich relacji i niemal ją niszczy. Namiętna miłość potrafi być bardzo destrukcyjna...
Masz odwagę kolejny raz wkroczyć w świat mrocznych fantazji? Fantazji, które bardzo szybko mogą przerodzić się w prawdziwy koszmar? Przekrocz granicę między miłością i nienawiścią, gdzie życie ściera się ze śmiercią.


Niesamowicie mroczna, rozpalająca zmysły, elektryzująca, intrygująca, przerażająca i jednocześnie wciągająca do granic możliwości. Czytając ją, momentami przeżyjecie prawdziwy koszmar na jawie. K.N. Haner pokazuje, co powinien mieć w sobie dobry erotyk. Znakomita konkurencja dla zagranicznych historii, również tych z pierwszych miejsc list bestsellerów.
Katarzyna Olchowy, Kulturantki.pl


Koszmar Morfeusza to powieść, która od pierwszych stron wciągnie Was do mrocznego świata mafii, a Adam McKey rozpali Wasze zmysły do czerwoności. Będziecie balansować na granicy miłości i nienawiści, które dzieli bardzo cienka linia. Czy jesteście gotowe poznać jego koszmar? Koszmar, z którego nie zechcecie się obudzić.
Sylwia Stawska, kobiecerecenzje365.blogspot.com


Druga część cyklu o mafijnej miłości przenosi nas do świata pełnego sekretów, intryg i seksualnego napięcia. Koszmar Morfeusza ma wszystko, czego wielbiciele literatury erotycznej mogą oczekiwać, a K.N. Haner po raz kolejny przełamuje tabu i udowadnia, że polscy pisarze w niczym nie ustępują zagranicznym.
Ewelina Nawara, myfairybookworld.blogspot.co.uk


Mroczny świat Morfeusza i tym razem mocno zaskakuje.


Książka pobudzająca, pełna namiętności i grozy.


Czy odważysz się poznać dalsze, niesamowite losy Cassandry i Adama?
Dominika Starzyk, ksiazkowe‑wyznania.blogspot.com


Koszmar Morfeusza to powieść, obok której nie przejdziesz obojętnie.


Pełna namiętności, pożądania, rozpali Twoje zmysły i przeniesie


Cię w świat intensywnych emocji. Napotkasz w niej wiele tajemnic,


niedopowiedzeń, które jeszcze bardziej rozbudzą Twoją ciekawość


i nie pozwolą oderwać się od książki aż do ostatniej strony.
Monika Hetz, ksiazkowyswiatmoniki.blogspot.com


Podniecający, wciągający, zniewalający - taki jest Koszmar Morfeusza. Przygotujcie się na jeszcze większą dawkę pożądania, która rozpali Wasze zmysły. Nie bójcie się wejść do świata prawdziwej namiętności, ponieważ nawet koszmar może okazać się snem, z którego nigdy nie będziecie chciały się obudzić!
Klaudia Aleksandra Grabowska, zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com


Pożądanie, które miesza się z przerażeniem, nadzieja wypierana przez tęsknotę. Bohaterowie Koszmaru Morfeusza trafiają na mroczne i niebezpieczne ścieżki. Czy uda im się z nich wydostać, by odnaleźć wspólne szczęście? K.N. Haner prowadzi czytelników w miejsca, w których rządzą ból i rozkosz. Ta powieść sprawia, że trudno jest zasnąć...
Dorota Lińska ‑Złoch, przeczytanki‑czekolada.blogspot.com


Koszmar Morfeusza to koszmar mojego serca! Fabuła jest tak nasycona wydarzeniami i emocjami, że trudno się oderwać. Książka dla ludzi o mocnych nerwach. Czytasz na własną odpowiedzialność! Ostrzegam, ale gorąco polecam!
Dominka Emilia Lewandowska, lifebybookaholic.blogspot.com


K.N. Haner po raz kolejny udowadnia, że fantazja i kreatywność nie mają dla niej granic. Serwuje nam mroczną, seksowną i nieprzewidywalną historię, która zaciera różnice między nienawiścią a miłością, szokuje spektakularnymi scenami intymnych zbliżeń i odurza gęstą atmosferą czystej grozy. Nie sposób czytać tę książkę obojętnie, nie sposób przestać o niej myśleć... Dla mnie numer jeden w swoim gatunku.
Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com


Ta powieść to istny rollercoaster emocji. Mocna, namiętna i niedająca o sobie zapomnieć. To koszmar, z którego nie będziecie chciały się wybudzić.
Paulina Balcerzak, citeof books.blogspot.com


Ambasadorki książki: Sara Kałecka, niesamowity-swiat-ksiazek.blogspot.com

 Claudia Sobańska, zaczytanaksiazholiczka.blogspot.com

 Karolina Krakowiak, lottaczyta.blox.pl

 Marta Daft , martawsrodksiazek.blogspot.com

 Aleksandra Szoć, stanzaczytany.blogspot.com

 Beata Matuszewska, recenzje-beaty.blogspot.com

 Angelika Kamińska, zycie-wsrod-ksiazekk.blogspot.com

 Agnieszka Libro, posredniczkaa.pl

 Ola Jesiołowska, aleksandrowemysli.blogspot.com

 Urszula Wuu, zaczytanawiedzma.blogspot.com

 Edyta Lis, dobrerecenzje.pl

 Julita Sobolewska, zapiski-ksiazkoholiczki.blogspot.com

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 21 kwietnia 2020
  • Czas trwania: 16 godz. 28 min 42 sek.
  • ISBN: 978-83-283-6910-8
  • Lektor: Małgorzata Gołota
  • Wydawca: Editio
K.N. Haner "Koszmar Morfeusza" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę