Costello Brothers. Zemsta

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata K.E. December za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy prawdziwa miłość okaże się silniejsza niż mafijne więzi?


Dla Annabell Moretti, córki jednego z bossów nowojorskiej mafii, świat oparty na przemocy i płatnym seksie nie jest niczym dziwnym – wychowała się w nim. Ale jako młoda dziewczyna marzy również o prawdziwej miłości, czułości i stworzeniu rodziny z wyjątkowym mężczyzną. Wkrótce jednak będzie musiała porzucić te naiwne plany – jej despotyczny ojciec już zdecydował za nią. Zaaranżowane małżeństwo z Matteo Costello ma przypieczętować sojusz dwóch potężnych rodzin Cosa Nostry. Tym samym Annabell staje się jednym z trybików w brutalnej machinie porachunków mafijnych. Tylko upór, odwaga i pewność siebie pomogą jej przetrwać w bezwzględnym świecie, gdzie zawsze wygrywa silniejszy. Czy zdoła uchronić najbliższych przed zemstą braci Costello? Ile będzie musiała poświęcić i jakich wyborów dokonać, by odmienić swój los?


„Zemsta” to bardzo udany debiut. Zaskakujący, trzymający w napięciu, niekiedy chwytający za serce. Niebanalna fabuła i lekki styl autorki sprawiają, że książka czyta się sama. Z ogromną niecierpliwością wyczekuję drugiego tomu.

Gorąco polecam!

Kinga Litkowiec


Gorący debiut!

Niesamowita historia, mocne charaktery, nieprzewidywalna fabuła, zaskakujące zwroty akcji i sekret, który zmieni wszystko.

Daj się wciągnąć do mrocznego świata mafii – po takiej podróży będziesz chcieć tylko więcej…

Kamila Wilk

Polska literatura kobieca, Erotyki i nie tylkoHistoria, przez którą się płynie i która wciąga coraz bardziej z każdą przeczytaną stroną. Zemsta, nienawiść, miłość… a może coś jeszcze?

Polecam!

Anna Wolf


K.E. December to pseudonim literacki 33-letniej Kamili z Wrocławia. Na co dzień kochająca żona i matka. W wolnym czasie podróżuje i czyta. Marzycielka, ale również realistka, której motto brzmi: „Marzenia same się nie spełniają, o marzenia trzeba walczyć”. Pisze głównie romanse, ponieważ w temacie miłości, czuje się najlepiej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 19 listopada 2021
K.E. December "Costello Brothers. Zemsta" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę